• Styling  • Stylová červená: řekněte jednou pro vždy ANO!

Stylová červená: řekněte jednou pro vždy ANO!

Máte rádi červenou barvu? Jste rádi středem pozornosti? Pak je pro vás rudá barva ta pravá! Červená barva ztělesňuje ženské sebevědomí, přitažlivost a smyslnost. Jejími nositelkami jsou ženy dominantní, odvážné, energické a zapálené pro věc. Pokud vás tato barva oslovila, tak směle do ní!A jak červené oblečení nosit?

Jednoduše, ale stylově!

Červená je nejpraktičtější jako vrchní část oblečení. Tím jsou myšlená saka, kabátky, trenčkoty, cardigany a další. Ty pak můžete doplnít klasickou černo – bílou kombinací. Když zvolíte červené kalhoty, tak je následující postup stejný. Černá a bílá jsou totiž univerzální barvy k problémovým barvám jako je červená.

koláž 3

Červená od hlavy až k patě!

Pokud si v rudé opravdu libujete, tak zvolte kalhotový oblek. Pod něj si můžete vzít tričko s hlubokým výstřihem, s potiskem anebo rolák až ke krku. Obuv se v tomto případě hodí na podpatku. U obleku dbejte zvláštní pozornost na střih a materiál. Musí vám padnou jako ulitý.

koláž 1

Nezapomínejte na kombinaci barev a vzorů!

S červenou se dají vytvářet i další všemožné barevné kombinace. Rozhodně budete středem pozornosti, když zkombinujete růžovou a červenou barvu s květinovým vzorem. Dodáte nekompromisní červené roztomilý nádech romance. Kombinace fialové a žluté s červenými kalhotami vypadá taky velmi dobře. Mnozí lidé se červené vyhýbají z domněnky, že jí nebudou umět nosit. Je to ale velká škoda. Ochuzují se totiž o barvu, která jako každá jiná patří právem do šatníku. Pokud ale přeci jen nemáte chuť hrát si s barvičkami, tak zvolte červeno bílo – černou kombinaci s proužkami. Vzory totiž dodají celkovému looku silně na intenzitě.

koláž 2

 Mark♥Po (marketa-potjahajlova.cz)

Zdroje: 1