• Fashion News  • Victoria’s Secret Fashion Show 2015

Victoria’s Secret Fashion Show 2015

Americká značka Victoria’s Secret již od roku 1995 každoročně pořádá svou proslulou fashion show, na které každý rok představí ”Fantasy Bra”, tedy podprsenku, která má hodnotu několika milionu korun a zdobí jednoho andílka VS.

 

Letos bude mít tu čest modelka Lily Aldridge, která předvádí pro VS již 5 let a letos poprvé dostala příležitost předvádět nejdražší podprsenku. Fantasy Bra inspirovaná ohňostrojem stojí 2 miliony dolarů, v přepočtu asi 50 milionů korun. Zdobí ji více než 6500 drahokamů, například červený granát, modrý topaz nebo třeba žlutý safír a je doplněna osmnáctikarátovým zlatem. Na prádle jsou i diamanty a komplet je doplněný o diamantový pás, který bude mít modelka přes kalhotky.

Lily-Aldridge-VS-Fantasy-Bra

 

Nejdražší podprsenku v historii fashion show VS oblékla v roce 2000 modelka Gisele Bündchen, která stála 15 milionů dolarů. Pocty se dostalo také modelkám jako je Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Tyra Banks, Heidi Klum. Úplně první podprsenku převedla Claudia Schiffer. Tu čest měla dokonce i jedna Češka, a to dokonce dvakrát, v letech 2002 a 2006 ji oblékla Karolína Kurková.

2

Dlouho očekávaná fashion show je letos stanovena na 8. prosince 2015 a vysílána bude na americké stanici CBS. Představí se nám také nový andílek VS – Gigi Hadid a Kendall Jenner.

Mezi účinkujícími se objeví Selena Gomez, Ellie Goulding a The Weeknd. Celá show se bude odehrávat v New Yorku, kde proběhla úplně první přehlídka Victoria’s Secret.

Zdroje fotek: vogue.com