• Fashion News  • Stylové a trendy boty, které budete chtít nosit celé jaro i léto

Stylové a trendy boty, které budete chtít nosit celé jaro i léto

Každý módní nadšenec by měl vědět, že boty dokážou celý look vyzvednout do výšin, ale také ho zkazit. Seznamte se s novou kolekcí kanadské značky ALDO shoes, do kterých se naprosto zamilujete. Příprava na jarní a letní sezonu začíná právě teď! Jste připraveni?

Hurá nastal čas se pořádně obout do nové sezony.  Do čeho? Nevíte jestli zvolit pohodlné sandálky či tenisky, pantofle nebo podpatky na vysokých jehlách? Nová kolekce kanadské značky ALDO je natolik trendy, že až ke svému outfitu přidáte podpatky nebo sportovní tenisky neodoláte možnosti se vyfotit na Instastories. Připravte se na to, že se vás kolemdoují na ulici budou ptát, odkud ty nádherné boty jsou.

Pastelové odstíny

Jarní i letní dny musí být plné barev. Nechcete mít na sobě křiklavé či syté barvy? I přesto se barev nevzdávejte a dejte šanci pastelovým tónům, jsou jedním z nejvyraznějších trendů. Jemné odstíny jsou tím pravým ořechovým pro podtrhnutí ženkosti. Nemusíte mít žádný strach kombinovat i dvě pastelové barvy najednou. Bude to dokonalá souhra, která bude fungovat.

Tlumené a neutrální tóny jsou IN

Nemusíte se vzdávat jasných barev, ale můžete dát šanci tlumeným tónům. Pouštní tóny se dají jednoduše kombinovat na každodenní nošení s jakoukoli barvou. O to větší důraz budete muset klást na jejich vzhled, aby po nošení byly stále jako nové.

Buďte chic a na vysoké noze

Klasika, která nikdy nezklame. Čím vyšší tím budete, o to víc nepřehlédnutelní. Trik, který funguje, a vy budete mít dokonale dlouhé nohy. Nosit je můžete kam chcete, kdy chcete. Ty nejžhavější a nejžádanější boty najdete v nejrůznějších barvách a potiscích.

Zaručené maximální pohodlí

Podpatky dokážou udělat velkou parádu, ale tenisky, o to víc. K této revoluční změně, přispěl Karl Lagerfeld a Raf Simons. Ve svých kolekcích modelkám vyměnili  podpatky za stylové tenisky. Důležité je umět je nosit. A to třeba k dlouhé či krátké sukni nebo dlouhým šatů, protože možností je nespočetně.

Hra s transparentností

PVC – plast patří tuto sezonu mezi hlavní trendy. Nemějte strach si tento trend zařadit do svého botníku. Průhednost se postará o dojem, jako byste měli téměř neviditelné boty.

Supercool a nepostradatelné doplňky

Jaké doplňky vám nesmí chybět? Cool proutěná, slamněná či bláznivá kabelka, výrazné a extravagantní šperky, které doladí každý detail. Sluneční brýle miluje každý, ať už zvolíte kulaté, hranaté, pilotky nebo černou klasiku.  Tyto doplňky oživí jakýkoliv outfit!

Podívejte se na novou kolekci ALDO ve kterých zabodujete a stanete se nejzářivější hvězdou ulice. Nová kolekce je dostupná v pražských prodejnách OC Nový Smíchov, OC Chodov, OC Černý Most, OC Olympia Brno a také na Slovensku v OC Aupark, Central Shopping Center a od května přibude nová prodejna v Avion Shopping Park.

Zdroj fotografií: archiv značky ALDO shoes