• Men's world  • Sv. Valentýn – tipy na dárky pro ni

Sv. Valentýn – tipy na dárky pro ni

Valentýn – svátek všech zamilovaných už se nezadržitelně blíží, stále ještě váháte, čím překvapit vaši drahou polovičku? Přinášíme vám pár tipů na dárky, kterými zaručeně uděláte radost každé ženě. 

1) Pozvání na večeři či oběd do luxusní restaurace je jedna z možností, tou lepší variantou ale je, pochlapit se a uvařit sám. Taková romantická vlastnoručně připravená večeře je mnohem víc osobitější než jen obyčejné pozvání do restaurace. Nemusí to být zrovna menu o 4 chodech. Úplně postačí jeden lehký chod a pak si můžete společně zajít například do cukrárny na dezert, což spojíte i s romantickou procházkou.

caprese

table

 

2) Letos spousta párů určitě bude trávit sv.Valentýn v kině na již netrpělivě očekávaném knižním bestselleru “Padesát odstínů šedi”. Připravte své lásce tedy příjemný den, kupte lístky do kina a po filmu můžete zakotvit třeba v nějaké příjemné vinárničce či se odebrat domů, kde bude na ni čekat překvapení například v podobě erotické sady právě podle zmíněného filmu.

fiftyshades

 

3) Žádnou ženu samozřejmě neurazí šperk. Ať už zvolíte náramek, náušnice, náhrdelník či prsten. Vždy ovšem vybírejte s ohledem na vaši milovanou, snažte se alespoň co nejvíce trefit do jejího vkusu. Pozor si dávejte při darování prstenu, pokud nechcete danou požádat o ruku, je lepší zvolit raději něco jiného.

necklace4) Ženy a jejich závislost na botách, kabelkách a oblečení celkově. Pokud již máte svou milou v oku, klidně se odvažte ji koupit lodičky, o kterých už tak dlouho básní či tu kabelku, která je teď tolik v módě. Případně ji vezměte rovnou na nákupy, pokud si nevíte rady. A snažte se alespoň jednou za ten rok tvářit, že vás to baví.

 

outfit

 

5) Od rána do večera je v práci, nestíhá, domácí práce apod. Co takhle naplánovat romantický wellness den, kdy si vaše milá dokonale odpočine. Záleží jen na vás, jakou variantu zvolíte – whirpool, sauna, masáž, zábal, kosmetické ošetření anebo klidně všechno dohromady.

6) Dnes jsou také velmi oblíbené poukazy například na kadeřnické služby, gelové nehty či shellac, prodloužení řas, kosmetické poradenství, minikurz líčení. Sami určitě nejlépe víte po čem vaše žena touží.

 

7) Nevychází vám společné volno na tento den? Využijte například služby, která za vás dopraví květiny přímo za vaší láskou. Doplnit je můžete dárečkem v podobě bonboniéry či milostného psaníčka.

bouquet

 

8) Sexy spodní prádlo – pokud se neznáte zrovna první týden, zaručeně nešlápnete vedle, malá rada – podívejte se na velikost spodního prádla, které už má vyvolená doma. Ušetří vám to spoustu času při výběru v obchodě. Také vám samozřejmě poradí vyškolený personál, protože prádlo by mělo být opravdu kvalitní, vyplatí se zvolit dražší kousek.

lingerie

 

9) Dále se nabízí mnoho dalších variant, jako je například parfém, kosmetika, plyšák, přívěsek na klíče, pouzdro na telefon, zkrátka cokoliv co udělá ženě radost.

Valentine's Day 2014

Pokud je váš rozpočet omezený, vůbec nezoufejte. Co takhle vlastnoručně napsané, vyrobené přání schované v růži? Svatý Valentýn je svátek zamilovaných, svátek lásky a ta se nedá koupit, proto není důležité kolik za svou milou utratíte, důležité je, aby jste si společně svátek zamilovaných pořádně užili.

couple

couple2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj obrázků: 1, 2, 3