• Lifestyle  • Únor plný zábavy aneb kam v Praze vyrazit!

Únor plný zábavy aneb kam v Praze vyrazit!

Zdá se vám, že zima trvá už příliš dlouho a že se pomalu ale jistě začínáte nudit? Zkuste vyrazit na jednu z připravovaných akcí, které se během února uskuteční v Praze. A pozor, bude skutečně z čeho vybírat! Na své si přijdou sportovci, milovníci hudby, umění i jídla…

Už jste vyzkoušeli kluziště Tower Ice Park pod žižkovskou věží? Že ne? Je tedy čas to napravit! Vůně svařáku a grilovaných specialit vykouzlí z obyčejného sportovního podvečeru příjemné odreagování. A pokud nemáte brusle, nevadí. Můžete si je bez problémů půjčit přímo na místě. Vezměte své přátele a a užijte si skvělou zábavu. Bruslí se až do konce března a to vždy od devíti ráno až do devíti večer.

9410239cd92cb5f1c2ead01cb7838a6aZajímáte se o design? Pak vás jistě nalákáme na výstavu Czech Grand Design, která odstartovala 27. ledna v Národním technickém muzeu. A na co se můžete těšit? V rámci výstavy budou představeny nominace Akademie designu České republiky v kategoriích Designér roku – Cena Ministerstva kultury ČR, Módní designér roku, Designér šperku roku, Grafický designér roku a Fotograf roku.

Dne 16. února bude slavnostně zahájen 5. ročník Festivalu Severská filmová zima 2015. Těšit se můžete například na českou premiéru norské filmu Proti přírodě, které se zúčastní i režisér, scénárista a představitel hlavní role v jedné osobě, 5ea5b0049e70b8d1bd8f8defee1050dfOle Giæver. Kromě toho festival nabídne celkem třicet filmů ze šesti severských zemí.

Milovníci jídla se jistě již připravují na oblíbený Grand Restaurant Festival 2015, který se jako každý rok ponese ve znamená prvotřídních delikates. Labužníci se tak mohou těšit na ochutnávku toho nejlepšího v těch nejlépe hodnocených restauracích, a to vše za festivalové ceny.

ebbbdab5f0c31ae0e2a600ee34ce9034Dne 23. února se v prostorách O2 arény rozezní hlas zpěvačky Katy Perry, která se v Praze objeví během svého ohromujícího turné Prismatic World Tour po osmnácti zemích.

Nakonec tu máme pozvánku na výstavu o časopisu Charlie Hebdo “Journal (Ir)responsable, která bude otevřena až do 9. března v Centru současného umění DOX. Výstava je příležitostí, jak si vytvořit svůj vlastní názor na časopis Charlie Hebdo.

Zdroj 1 2 3 4