• Fashion News  • Tenisky Queens mají nový domov v centru Prahy

Tenisky Queens mají nový domov v centru Prahy

Jste blázen do tenisek? Aby ne, jsou stylové, dají se nosit skoro ke všemu a bez problému v nich prochodíte celý den. Pokud si zrovna brousíte zuby na nový pár módních kecek, zpozorněte. Značka Queens prodávající tenisky a streetwear totiž právě otevřela svůj nový obchod v centru Prahy.

Přes 90 značek a stovky modelů od Adidas přes New Balance až po Ralph Lauren na jednom místě. Internetový obchod Queensu nabízí nepřeberné možnosti, ten kamenný si kvůli němu ale určitě nenechte ujít. Nejnovější pobočka sídlí v pražské Jindřišské ulici, hned vedle populárního bistra Špejle, kam se přestěhovala z nedaleké Panské. „O nové pražské pobočce jsme už dlouho snili. V atraktivní lokality jen pár kroků od hlavní nákupní třídy tak budujeme centrum streetwear módy,“ nechala se slyšet zakladatelka Queensu Lenka Ondruchová.

První zákazníci do flagship store mohli vkročit v polovině prosince a o jeho unikátní interiér se postaralo designérské duo Boris Klimek a Lenka Damová. Moderní a vzdušné vybavení prostoru plně odpovídá stylu značky. „Náš cíl byl vytvořit vzdušný a lehce industriální, ale na druhou stranu funkční interiér, kde se bude zákazník cítit dobře. Nechtěli jsem to překombinovat, vybrali jsme si proto několik originálních dominant, třeba solitérní stojany na oblečení ve formě naddimenzovaných nákupních tašek a stolky, co vypadají jako krabice na boty,“ vysvětluje Damová. Pokud se do hlavního města nedostanete, máme pro vás dobrou zprávu: v provozu jsou obchody také v Brně a Ostravě.

Queens funguje už od roku 2003. Vyjma bot nabízí také spoustu streetového oblečení a doplňků, včetně vlastní řady pánských triček a mikin.

Více informací najdete na www.queens.cz