• Styling  • Testování stylistkou na téma „BALÓNOVÉ RUKÁVY“

Testování stylistkou na téma „BALÓNOVÉ RUKÁVY“

Balónové rukávy jsou ZPĚT! Velkým trendem letošního léta jsou maximalistické detaily, a to nejen v podobě výrazných doplňků, ale také detailů na oblečení. Balónové rukávy jsou jedním z trendů, který by Vám rozhodně neměl chybět v šatníku.

Éra minimalistických doplňků a outfitů definitivně neskončila, ale maximalismus se vrací na přehlídková mola a do ulic. Velké, objemné doplňky v podobě slunečních brýlí nebo náušnic není to jediné, co je jedním z trendů této sezóny. Balónové rukávy zdobí overaly, topy, ale také šaty.

Balónové rukávy jsou zajímavým prvkem, který Vám pomůže k dotvoření celkového stylingu a outfitu. Objem rukávů zvýrazní spadlá ramena a vytvoříte s nimi ideální postavu. Můžete s nimi kompenzovat i větší pozadí. Osobně mě velmi zaujal svetřík s balónovými rukávy a džíny do pasu. Outfit působí decentně, ale zároveň stylově. Přes tento model je možné obléct oversized sako, další módní výstřelek.

Šaty s balónovými rukávy jsou krásné ve všech délkách. Roztomilou panenkou budete např. v mini šatech. Šaty se nosily v šedesátých letech a nyní jsou opět na výslunní. Všechny trendy se stále vrací a poslední dobou vedou šedesátá, sedmdesátá až devadesátá léta. Milé dámy, pokud ještě nemáte doma ani jeden kousek s výraznými rukávy, rozhodně to napravte. Nyní je nejlepší čas na nákupy, všude panují velké slevy a Vy si tak můžete pořídit kousek, který rozhodně ještě unosíte. Vždyť léto teprve začalo.

Zdroj foto: Poděkování patří módní značce RESERVED a fotografce Tereze Polcarové.

Marketing manager