• Street style  • The backpack trend

The backpack trend

Téměř každá žena je milovnicí kabelek, nikoli kvůli pohodlí, ale právě pro jejich design. Je to skvělá volba, jak doplnit svůj outfit, nebo naopak na dominantní kabelce celý outfit postavit. Dnes je ale doba, kdy kabelky mají na trhu silného konkurenta a tím není nikdo jiný než notoricky známý „školní“ batoh.  Na tohle ne příliš šťastné spojení ale zapomeňte! Novodobé batohy jsou stylové! 

Rebecca-Minkoff-Julian-Backpack-with-Fringee72317e0-add5-4e8e-b0fa-cc50f604818f

Ačkoli ještě nedávno nebyly k dostání batohy, které by se dali kombinovat i s jiným stylem, než jen s tím sportovním, tak nyní je tomuto jinak. Přicházejí ve všech barvách, z různých materiálů a jejich detaily jsou opravdu velmi propracované. Batoh se tak stává rovnocenným partnerem kabelky.

Ženy, které si potrpí na luxus nemusí zoufat. I světoznámé značky jako jsou Gucci, Michael Kors, Dior a Chanel nabízí širokou variaci trendy batohů, stačí si jen vybrat.

 

No řekněte, není to krása? Místo nepohodlných a tělu neprospěšných kabelek nastala éra pohodlných batohů, které ocení nejen vaše páteř, ale především vy sami. Další výhodou je také fakt, že se dají nosit a kombinovat opravdu téměř se vším, zejména díky široké nabídce na trhu. Samozřejmě jako každá skvělá věc, i tato je vysoce návyková! Ale proč se bránit? Je to přeci IN!

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.