• Fashion News  • Tip redakce: Ulovte prémiové značky za outletové ceny v nejkrásnějším centru v České republice

Tip redakce: Ulovte prémiové značky za outletové ceny v nejkrásnějším centru v České republice

Každý z nás, když se vydá nakupovat jde s očekáváním, co nového objeví a jaký módní kousek si odnese. Ještě předtím, ale nás při vstupu do nákupního centra ovlivní silný dojem z místa, a to je interiér. Pražská metropole se může od minulého roku pochlubit nejkrásnějším nákupním centrem Premium Outlet Prague Airport, které se nachází 5 minut od letiště Václava Havla. To je přesně místo, kde budete chtít zažít nákupní zážitek a užít si ho naplno.

Po několika krocích, co vstoupíte do Premium Outlet Prague Airport vás učaruje unikátní čistý prostor, který v sobě odráží architekturu staré Prahy. Dýchne na vás dobová atmosféra a budete si připadat, jako byste se ocitly zpátky v čase. Designový interiér nákupního centra se pyšní prestižním oceněním za nejkrásnější nákupního centra v ČR za rok 2018.

Výběr značek od A po Z, kterým nebude snadné odolat

Na nekontrovatelné nakupování s velkým zážitkem můžete vyrazit každý den. Velká nákupní plocha o rozloze 20.000 m² nabízí na jednom místě více než 70 obchodů s výběrem 200 módních a sportovních značek, kde nakoupíte kvalitní značkové kousky za outletové ceny. Vybrat si můžete mezi značkami jako je Karl Lagerfeld, Guess, Desigual, Palmers či Alpine Pro a mnoho dalších. Neodolatelným lákadlem jsou celoroční slevy, které se pohybují okolo 30-70 %. To je ideální příležitost si naplánovat cestu do POP a vyrazit na nákupy dárků pro své přátele nebo rodinu, kde jednoduše vyřešíte nákup před odletem.

Zaparkujete s klidnou hlavou

Mimo nákupní zážitek můžete využít širokou nabídku služeb – úschovna zavazadel, informace o odletech a příletech, zakoupení dárkového poukazu. Pokud vás zastihne únava můžete se posilnit lahodnou kávou nebo pochutnat si na výborné kuchyni s krásným výhledem na vzlétající letadla. V POP zaparkujete bez problému a zdarma na zastřešeném parkovišti s kapacitou 2400 míst, kde nebudete muset hledat volné místo k zaparkování.

Nadosah ruky každému

Za nákupním zážitkem nemusíte daleko, Premium Outlet Prague Airport u pražského letiště je nadosah ruky každému. Na jedinečné místo se dostanete autem odkudkoli a pokud budete směřovat po směru EXIT LETIŠTĚ. Pokud zrovna přiletíte do Prahy během dne vás doveze zcela zdarma minibus přímo před nákupní centrum. K návštěvě můžete využít také MHD ze stanice metra Nádraží Veleslavín, Bořislavka a nebo využít oblíbenou taxi službu, která vás doveze přímo do cílu po zadání cílové adresy: Premium Outlet Prague Airport, Ke Kopanině 421, Tuchoměřice.

Zdroj fotografií: archiv nákupního centra Premium Outlet Prague Airport

Marketing manager