• Fashion News  • TOPSHOP zavírá všechny své prodejny v USA

TOPSHOP zavírá všechny své prodejny v USA

Nosit TOPSHOP a nakupovat tuto značku už není trendy? Londýnská značka TOPSHOP prochází velkou krizí za kterou stojí nátlak konkurence a změna nákupních návyků. Zprávu o zavírání všech svých prodejen TOPSHOP & TOPMAN v USA oznámila značka ke konci května prostřednictvím mateřské společnosti Arcadia Group.

Během uplynulého roku definitivně uzavřela značka svoji jedinou přažskou prodejnu na českém trhu. Nyní celkem 11 prodejen, které se necházeli na lukrativních lokacích jako je New York, Los Angeles, Chicago, Atlanta, San Diego, Houston, Miami nebo Las Vegas budou definitivně uzavřeny. Po zavření prodejen, budou mít stálí zákaznicí možnost nakupovat značku online, a také u velkoobchodních partnerů jako je Nordstrom.

Podle BBC, mateřská společnost Arcadia Group pod kterou spadají značky Dorothy Perkins, Wallis, Burton, Evans, OUTFIT, Miss Selfridge a TOPSHOP & TOPMAN musela učinit nezbytné rozhodnutí a také uzavřít celkově 23 prodejen po celé Velké Británii. Tento razantní krok uzavírání všech prodejen má zabránit zániku značky.

Pokud i vy, patříte mezi vášnivé milovníky značky podpořte Topshop svým nákupem online. Zde je výběr TOP trendy kousků do kterých se vyplatí investovat.

Šaty
Kabelky
Boty

Zdroj fotografií: archiv značky TOPSHOP & Arcadia Group

Marketing manager