• Fashion News  • TOUS vsadil v nové kolekci na hravost a kvalitu

TOUS vsadil v nové kolekci na hravost a kvalitu

Zářivé barvy, propracované detaily a kvalitní materiály v nové kolekci TOUS na podzim/zimu 2019-20 nechybí. Inspirací při tvorbě jednotlivých kousků bylo zachování odkazu v podobě šperků, které se v rodině předávají z generace na generaci. Právě proto je pro jednotlivé minikolekce sjednocujícím prvkem vysoká odolnost a trvanlivost šperků.

Glory

Kolekce v mincovním stříbře, zdobená různými motivy z barevných drahokamů, ve velikosti XXS.

Nocturne

Tato kolekce se skládá z ikon značky: křížek představující tradici, medvídek reprezentující něžnost, měsíček jako symbol ženskosti, srdce symbolizující lásku a protáhlá tyčka jako bezpečnost. Poprvé jsou zde použity materiály jako sterling a vermeil stříbro.

Mini Fiore

Kolekce Mini Fiore je inspirovaná řemeslným zpracováním skla Murano. Tradice tohoto zpracování skla plná tajných technik se na ostrově Murano předává od otců k synům.

Mini Ivette

Ivette, ikonická kolekce značky, je znovu představena v menší variantě v 18kt žlutém zlatě s topazem, amazonitem, opálem a ametystem. .

New Hold

Tuto sezónu je kolekce Hold z drahých kovů jako je mincovní stříbro, vermeil stříbro nebo růžové vermeil zlato ozdobená ikonickými symboly značky (medvídek, hvězda, srdce, květina, tyčka). Tous také představuje novinku Hold Color, barevné kožené třásně.

Light Mesh

Hvězdná kolekce těchto Vánoc. Klasické kousky v 18kt růžovém a bílém zlatě, kde hlavní roli hrají zářivé diamanty.

Zdroj: Tous