• Styling  • Transparentní trend

Transparentní trend

Transparentní trend se stal populárním u žen i mužů. Pro ženy je to něco bohémského až vysoce sofistikované, kdy mohou vyzdvihnout přednosti těla. Nemusí se bát nelichotivých posměšků, protože transparentní látka není bez důvodu průhledná. Má proto své vysvětlení. 

Průhledné halenky:

Nosí se pod ně tílka, nebo pro ty odvážnější jednobarevné spodní prádlo, nikdy ne krajkové. Intimní zóny mohou zakrýt různé motivy, vzory. Zajímavé jsou také jednotlivé části topů, od zajímavě řešených ramínek, přes výstřihy, až po odhalená záda.

01

Průhledné šaty:

Dovolují ukázat téměř celé tělo. Záleží kolik prostoru dáte transparentnímu materiálu. Můžete si dovolit i v tomto případě vrstvit další oblečení. Upusťte uzdu své fantazii.

02

Průhledné sukně:

Do horkého počasí jsou tyto průhledné látky jako dělané. Jsou vzdušné a pohodlné. Pod průhlednou sukní jsou ideální kalhotky s nohavičkou ve stejné barvě, jako je sukně.

PFW-Haute-Couture-Elie-Saab-Street-Style-Ambitious-Looks-by-Ylenia-Cuellar-1-black-tulle-skirt

Průhledné kalhoty:

Stejně jako u sukně, kalhotky s nohavičkou, nebo kraťasy ve stejné barvě jako jsou kalhoty. Zabrání se tak nechtěné vulgárnosti.

05sheerlayeringss14pants

Průhledné kabelky:

Průhledné kabelky patří v módním průmyslu už ke stálicím. Jsou k vidění na módních přehlídkách, v obchodech, na ulici. Celý svět jim do slova propadl. Dejte jim šanci i Vy.

03

SHRNUTÍ

Zde je pár tipů, pro snadný styling!

  1. Pro méně odvážné je tu jednoduchý tip. Top s transparentními rukávky, nebo zády je to pravé.
  2.  Na večerní příležitosti noste průsvitné halenky, pod kterými prosvítá podprsenka. Pozor si dejte na opravdu výstavní prádlo. Zvolte vždy prádlo v tónu obleku. Můžete sáhnout i po rudé podprsence, pod černou krajkou.
  3.  Sáčka v pánském stylu, nebo kožešinové vestičky zvolte jako přehoz přes oděv.
  4. Průsvitné halenky unosíte i během dne. Stačí si pod ně obléci klasické tílko, nebo tělové body a máte vystaráno.
  5. Pod světlé oblečení zvolte tělovou podprsenku. Tělová barva působí na těle přirozeně. Bílá by byla vidět.
  6. Nechte prosvítat jen vaše oblíbená místa.
  7.  Za vyzkoušení rozhodně stojí dlouhé šaty, které jsou průhledné od půli lýtek. Pro ty odvážné pak celo průhledné šaty.
  8. Výborným pomocníkem jsou transparentní pláštěnky, které vám i při špatném počasí, ochrání slušivý outfit před deštěm, aniž by jej zakryly. V pláštěnce budete stále vypadat elegantně.

Mark♥Po ( marketa-potjahajlova.cz )

ZDROJE: 1, 2