• Styling  • Trend: Odhalená ramena v módě

Trend: Odhalená ramena v módě

Odhalená či zahalená ramena? Čím více si ženy odhalují ramena, tím více přirozenosti dávají najevo ve svých emocích. Oděv s odhalenými rameny patří do velmi působivého trendu. Dáte mu šanci? V letním období jsou více než přijatelné a mohou si je dovolit opravdu všechny věkové kategorie. Pokud Vás zajímá, s čím je kombinovat a na jakou příležitost se hodí, pak jste tu správně! Nechte se s námi inspirovat.

Romantické halenky nebo sexy topy? Ať už se rozhodnete pro jakoukoli variantu, v každé budete vypadat velmi dobře. V romantické halence z bavlny či šifonu můžete vyrazit na rande nebo kávu s kamarádkou. V sexy topu si naopak můžete vyjít za zábavou. Skvěle vypadají šaty i overaly s odhalenými rameny. Ať už společenské nebo na běžné nošení.

Jaké zvolit spodní prádlo?

Nezapomeňte zvolit správné spodní prádlo. Vykukující ramínka nikdy nevypadají dobře a v tomto případě dvojnásob. Na silikonová ramínka taktéž zapomeňte. Ani ty totiž nevypadají vábně. Vsaďte na podprsenku bez ramínek či na lepítka na bradavky. Nebo jednoduše nechte podprsenku a lepítka doma a nechte vyniknout Vaší přírodní krásu.

S čím trend kombinovat

Topy s odhalenými rameny lze nosit opravdu se vším. K pouzdrové i áčkové sukni, ke zvonovým i upnutým kalhotám nebo k šortkám. Je to takový universální kousek, který by v šatníku neměl chybět.

Šaty s odhalenými rameny můžete volit v bohémském stylu se vzory, v romantickém stylu s květinovým vzorem nebo celé bílé s krajkou.

Jaké zvolit doplňky

Šaty a halenky lze doplnit o zajímavé doplňky. Můžete zvolit například masivní náhrdelník, který okamžitě upoutá pozornost. Na holé kůži dokáže skvěle vyniknout i drobný šperk, v podobě jemného řetízku s přívěskem. Pokud upřednostňujete raději holý dekolt, pak zvolte masivní náušnice a vlasy si vyčešte nahoru. Vynikne tím krásně Vaše šíje.

01

Potřebujete více inspirace? Ve videu čekají další outfitové fotky se zajímavým stylingem!

↓↓

Zdroj: 1, 2