• Fashion News  • Trend: řetěz u pasu není jen záležitostí punkerů

Trend: řetěz u pasu není jen záležitostí punkerů

Pokud hledáte něco, čím oživíte jednoduchý outfit a zároveň chcete být trendy, pak je horká novinka v podobě chain belt pro vás to pravé. Lehký dotek punku oživí i zdánlivě nudnou kombinaci.

Tento řetízek přidělaný z jedné strany na pásku a z druhé k peněžence původně sloužil k tomu, aby vám zmíněnou peněženku jen tak někdo nevytáhl z kapsy a zároveň jste ji měli pořád po ruce. Z ryze praktické záležitosti se ale v poslední době stal trend, jehož průkopnicí je Bella Hadid. Ta jej zkombinovala s jednoduchým bílým tričkem a džínami s proužky. V punkovém duchu navíc doladila mikinu s džínovou vestou a celek doplnila o kabelku s řetízky skvěle korespondující právě s chain belt. Čapka a děrované kozačky s efektem síťovaných punčoch (také jeden z letošních trendů) jsou už jen třešničkou na dortu.

chain belt koláž 2

Trochu romantičtější verze docílíte s jemnějším řetízkem. Dobře a neotřele vypadá i verze, kde se řetěz kombinuje s perlami, peříčky nebo jinými visacími ozdůbkami.

chain belt koláž 3

Pokud chcete ale budit dojem drsňačky, doporučujeme vám zkombinovat chain belt s maskáčovými kalhotami nebo s rozervanými černými skinny džínami.

Zdroje: 1, 2, 34, 5, 6, 7