• Styling  • Ukažte nohy: sukně s hlubokým rozparkem je jasná volba

Ukažte nohy: sukně s hlubokým rozparkem je jasná volba

Hledáte originální sukni? Sukně s rozparkem je klasika, kterou má ve svém šatníku většina žen. Každá z nás ji nosí jinak, a tím je právě výjimečná! Navíc působí velmi rafinovaným, sexy a svůdným dojmem. Přečtěte si, jak můžete sukni s hlubokým rozparkem nosit.

Rozparek vpředu vypadá skvěle zvláště na pouzdrových sukních, které se hodí do kanceláří, ale i na párty. Můžete si pořídit elegantní černé nebo bílé kousky, modely se vzory nebo ve výrazných barvách.

A s čím tyto sukně zkombinovat? Určitě se zaměřte na upnuté halenky, trička i košile, které zastrčte dovnitř, anebo se odvažte a zkuste crop top ve zkrácené délce. Nezapomeňte také na podpatky, které vaši siluetu ještě více prodlouží a dodají vám na ženskosti.

Jednoduchá elegance

Pro dámy, které chtějí vypadat zdrženlivě, se nejvíce hodí modely sukní s centrálním rozparkem, který není vyšší než 10 centimetrů. Během teplých měsíců můžete tyto modely kombinovat se strukturovaným topem, v chladnějších měsících zvolte objemnější pletený svetr.

Sukně pro odvážné

Odvážně bude působit sukně s ostrým, diagonálně střiženým rozparkem, který může sahat do kteréhokoliv bodu v horní polovině stehna. Při volbě vrchního dílu buďte střídmější, neodhalujte za každou cenu všechno. Do práce tento model raději nenoste. Hodí se spíše na rande nebo třeba na nějakou módní show.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21