• Lifestyle  • Unexpected running: běh pro dobrou věc

Unexpected running: běh pro dobrou věc

Charitativní běžecký projekt Unexpected running odstartoval začátkem května v pražském Obchodním centru Chodov. Lidé se tam mohou zdarma účastnit běžeckých tréninků. Akce probíhá každý den od devíti ráno do devíti večer. Projekt vyvrcholí 30. května v 18 hodin hromadným během.

vdvZúčastnit se může každý. Stačí si vybrat si mezi šesti běžeckými programy a zaregistrovat se na stránkách. Doprovázet vás budou profesionální trenéři. Za každý uběhnutý či ujitý kilometr věnuje Centrum Chodov patnáct korun na charitu Nadace Olgy Havlové. 

Partnerem Unexpected running je značka adidas. V její odpočinkové zóně adidas PureBOOST X můžete posedět nebo si vyzkoušet běžecké boty. Ti, kteří stále hledají svoji ideální běžeckou obuv, mohou využít také analýzu běžeckého stylu.

Účastníci se mohou zapojit do dílčích soutěží. Tři muži a ženy, kteří uběhnou nejvíce kilometrů, získají dárkové poukazy v hodnotě několika tisíc korun. Všichni účastníci dostanou dvacetiprocentní slevu na produkty adidas, kterou lze uplatnit přímo v obchodním centru. Na místě jsou i běžecké pásy, kde můžou účastníci otestovat přítomné adidas boty, některé z nich dokonce s revoluční technologií BOOSTTM. I na pásech ale půjde především o dobrou věc a uběhnuté kilometry se budou započítávat.

Zdroj: 1