• Lifestyle  • Už jste viděli ”Bling Ring”?

Už jste viděli ”Bling Ring”?

Tento film měl svoji premiéru před začátkem léta tohoto roku. Upoutal diváky nejen hlavní rolí Emmy Watson, ale především, tím že šlo o skutečnou událost, která byla před více než pěti lety známá ve všech médiích. Skutečností, jak se parta Hollywoodských dětí vkrádala do přepychových baráků nejedné celebrity. Mezi nejznámější patří Paris Hilton, která dokonce propůjčila své autentické záběry do jmenovaného filmu.

Pro ty, co neměli šanci shlédnout film režisérky Sofie Coppola, pokusím se děj trochu nastínit.

Jde o pětičlennou skupinku teenagerů, z města snů a celebrit, Los Angeles. Ikdyž pochází tato vydařená partička z bohatých rodin a mohou mít skoro vše, chtějí více, více adrenalinu, více zábavy. Vymyslí, že se pokusí vloupat do baráků celebrit a jsou také velmi rychle úspěšní. Vždy si odnesou spoustu suvenýrů v podobě luxusních kabelek, hodinek a dalších úlovků. Dokonce ukradnou i auta a jejich zábava se začíná proměňovat v dost nebezpečnou hru se zákonem.                                                                                                                                                                                Film poukazuje na naivitu dospívajících, kteří žijou ve světě celebrit, facebooku a nepřemýšlí nad svým jednáním a následky. Jejich heslo zní : “Oloupíš hvězdu, sám si hvězda”. Nakonec jsou chyceni a odsouzeni, ale ani ve chvíli, kdy putují za mříže, nelitují svých činů a naopak si myslí, že jsou slavní a užívají si to, že o ně jeví zájem nejčtenější média.

 A skutečnost ?

d2ca51a2c92dddf9_blingringmain3_previewRoku 2008, všem velice známou Paris Hilton opravdu skupinka školáků vykradla. Po celém světě ještě zesměšňovaly titulky novin 

o inteligenci Paris, která si schovávala klíč pod rohožkou. Bylo ji odcizeno přes 2 miliony dolarů, přepočteno z diamantů a nejedné kabelky. Dokonce se mezi ukradenými věcmi našlo 5 gramů koksu, což pověsti večírkové královny Paris vůbec nepomohlo.

Mezi další okradenou celebritu patří také například Lindsay Lohan, sexbomba Megan Fox nebo známá andělská modelka Miranda Kerr s Orlando Bloomem.

Tento gang unuděných teenagerů z Californie, ukradl v přepočtu 60 milionů korun, vyčíslené z kabelek Chanel, Louis Vuitton, Hermès, hodinek Rolex a mnoho jiných nelevných módních značek.

Zloději, v čele se jménem Alexis Neiers byli usvědčeni z kamer a odsouzeny na tři roky za mříže.

Tak teď si snad už Paris pod rohožku klíč nedává.

Trailer k filmu Bling Ring můžete shlédnout zde:

[youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”X4dcHniEJTE”]

Zdroj