• Lifestyle  • Ikonická kráska Audrey Hepburn ožívá v novém dokumentárním snímku

Ikonická kráska Audrey Hepburn ožívá v novém dokumentárním snímku

Audrey Hepburn. Jméno, které musí znát snad každý. Snídaně u Tiffanyho, Prázdniny v Římě a mnohem více filmů s touto herečkou, které musíte vidět!

Audrey nebyla jen skvělou herečkou. Podílela se na ambasadorství UNICEF a stála modelkou nespočet fotografům. Za to nemohla jen její krása, ale i velký smysl pro módu, který z ní vyzařoval na míle daleko. Ne nadarmo se označuje za jednu z nejkrásnějších žen světa.

Režisérkou dokumentu je zkušená autorka Helena Coan, která už má za sebou několik dokumentárních snímků a v současnosti pracuje i na dalších. V minulosti vytvořila například snímek Chasing Perfect. Hlavní informace o Audrey čerpala od jejího syna Sean Hepburn Ferrera, který ve filmovém průmyslu zůstal stejně jako jeho matka a momentálně se živý jako filmový producent. Ve filmu promluví také Clare Waight Keller, která bývala kreativní režisérkou módního domu Givenchy. S tím byla Audrey spojována hlavně kvůli outfitům, které jí dům půjčoval.

V dokumentu režisérka zabrousí i do nemilé doby, kdy nemohla Audrey tvořit kvůli válce. Jejím velkým snem bylo stát se baletkou. Tento sen se jí nepovedlo splnit, avšak režisérka ji složila poctu a balet do dokumentu také zařadila.

Zdroj fotografie: Pinterest