• Fashion News  • V teplákovkách od české značky NELFi se budete cítit COMFY

V teplákovkách od české značky NELFi se budete cítit COMFY

NELFi je nově vzniklou českou značkou se sídlem v Praze, která uvedla své produkty na trh v letošním roce 2021. Teplákové sety, oversized trička a kraťasy nebo i ladící ponožky jsou vyrobené z kvalitních materiálů a ozkoušené tak, aby se v nich každý cítil co nejpohodlněji. Hlavní myšlenkou značky je ukázat, že i spojením jednoduchosti a pohodlnosti může vzniknout něco nevšedního.

Za značkou NELFi stojí tým dvou lidí, kteří se do své práce snaží přenést to, co mají sami rádi. To je především pohodlnost a maximální kvalita produktů. Hlavním používaným materiálem je bavlna, ze které oblečení vyrábějí české ruce přímo u nás v České republice. Heslem samotných tvůrců je „QUALITY NOT QUANTITY“, takže nečekejte naskladněné kupy jednotlivých kousků. Většina kolekcí je limitovaná počtem a jakmile se vyprodá, na skladě se jentak znovu neobjeví. Výhodou je, že se tak zachová určitá originalita a jedinečnost a na ulici nejspíš nepotkáte nikoho s tím samým outfitem. Takže jestli vám něco padne do oka, neváhejte!

Stálým kouskem kolekce, který na NELFi najdete vždy, je černý oversize teplákový komplet >Black< vyrobený ze stoprocentní ECO bavlny. Z každého nákupu tohoto kousku NELFi věnuje 300 Kč Nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK. Nákupem tedy neuděláte radost jen sobě, ale i někomu dalšímu.

O značce NELFi nejspíš v budoucnu ještě uslyšíme. V plánu jsou velké věci a tým tvorba naplňuje a baví. „Snažíme se posouvat každou novou kolekci o kus dál a myslíme dopředu,“ říká jeden ze zakladatelů NELFi.

Produkty jsou dostupné na e-shopu nelfi.eu.

Zdroj: archiv značky NELFi