• Beauty  • Nová vůně La Vie est Belle Soleil Cristal od Lancôme v poselství zářícího štěstí

Nová vůně La Vie est Belle Soleil Cristal od Lancôme v poselství zářícího štěstí

Zařící štěstí aneb takové poselství v sobě skrývá poslední verze ikonické vůně La Vie est Belle Soleil Cristal. Francouzská kosmetická společnost Lancôme je proslulá svými jedinečnými parfémy, které doslova dobývají srdce žen po celém světě. Přesvědčení, že i tato vůně bude pro mnohé z nás zcela návyková již dokazuje samotná inspirace při vytváření této vůně. Hlavní motivací pro Lancôme byl výběr především takových ingrediencí, aby při nošení tohoto parfému se každá žena cítila tak, jako by právě kolem sebe rozzářila celý svět.

Štěstí je více než jen ledajaký pocit. Je to energie, a především pozitivní vibrace, které vyzařujete, pokud jste opravdu šťastná. Lancôme se tímto přesvědčením inspiroval při vytváření poslední verze vůně nesoucí název La Vie est Belle Soleil Cristal. Každá žena při nošení tohoto parfému bezkonkurenčně rozzáří svět kolem sebe obyčejně neobyčejným štěstím.  

Sluneční nóty La Vie est Belle Soleil Cristal rozzáří a oslní původní verzi vůně. Jedná se tak o zcela návykovou cestu se sluncem zalitou aurou, které září ještě výrazněji než kdykoliv předtím.

V srdci samotné kompozice se ukrývá trio sladkých bílých květin a to konkrétně: jasmín, květy pomerančovníku a ylang ylang, které se snoubí se slunečnými kokosovými akordy rozjasňující krémovou, a především hedvábnou texturu. Tento teplý a smyslný akord je v kontrastu v bergamotem a mandarinkou, které přinášejí okamžitý jiskrný pocit svěžesti do této vůně. Dvojce kosatce a pačuli, tedy ikonické ingredience La Vie est Belle, jsou spojeny s návykovou vanilkou dodávající doposud neznámou záři.

Jedna z dalších hlavních motivací při vytváření této vůně bylo přesvědčení, že parfém by měl dělat radost nejen tomu, kdo jej nosí, ale tak také tomu, kdo jej stvořil. Proto značka Lancôme dbá na to, aby byly chráněny přírodní zdroje a aby lidé, kteří jsou na těchto zdrojích závislí, dostali spravedlivou mzdu a měli optimální pracovní podmínky. Tento častokrát velice opomíjený fakt je v dnešní době nesmírně důležitým, a proto si Lancôme zaslouží nemalé uznání, že bere tyto okolnosti při vytváření nových produktů na vědomí.

Nová vůně La Vie est Belle bude k dostání v Lancôme Beauty Institute v Praze, prodejnách a e-shopu Douglas, FAnn, Marionnaud a Notino v České republice a na Slovensku a v prodejnách a e-shopu Sephora od 1.3.2021.

Zdroj: Lancôme