• Events  • VAN GRAAF 1. DUBNA PŘICHÁZÍ S KAMPANÍ BOSS ORANGE

VAN GRAAF 1. DUBNA PŘICHÁZÍ S KAMPANÍ BOSS ORANGE

Ve VAN GRAAF odstartovala 1. dubna 2016 speciální kampaň spojená se značkou BOSS Orange, která nabízí jedinečnou možnost odletět do vybrané exotické destinace a stát se součástí příprav nové kampaně BOSS Orange.

Celá kampaň probíhá přímo v obchodním domě VAN GRAAF formou soutěže, kdy každý účastník vytvoří vlastní setkartu se svým oblíbeným lookem, a získá tak možnost vyhrát a současně získat zajímavý dárek při nákupu.
Kampaň ve VAN GRAAF odstartovala 1. dubna a potrvá až do 28. května 2016. Právě na samotném začátku kampaně, tedy v pátek 1. a v sobotu 2. dubna, zákazníci při své návštěvě obchodního domu VAN GRAAF měli možnost zažít speciální BOSS Orange atmosféru doprovázenou cool hudbou a drinky.
VAN GRAAF je mezinárodní firma prodávající módní oblečení, která je známá díky svým vynikajícím kompetencím a čistotě stylu. Počínaje kvalitními základními značkami, přes designérské kolekce až po značkovou módu pro mladé – jako odborníci na značkové zboží nabízíme kvalitu, rozmanitost a know-how v oblasti módy pod jednou střechou. Během několika let se společnost VAN GRAAF úspěšně prosadila v nejvýznamnějších evropských metropolích jako silný prodejce dámské i pánské módy. V současnosti má firma pobočky v Polsku, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku a v České republice.
S16SR_OM_001
VAN GRAAF nabízí svým zákazníkům možnost nakoupit módní trendy nejdůležitějších značek jako Lagerfeld, Calvin Klein, Diesel, Marc O’Polo, Boss, Hugo, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren, Armani, Lacoste a mnoha dalších.