• Beauty  • Vánoční DailyStyle tip: Pečující dárkové sady od Oriflame

Vánoční DailyStyle tip: Pečující dárkové sady od Oriflame

Vánoce se nezadržitelně blíží a s ním i nakupování dárků. Rok co rok je náročnější vybrat něco originálního a nápaditého. Prezent, který ale snad nikdy neurazí, je pečující kosmetika. Přesně takové jsou i dárkové sady NovAge od švédské značky Oriflame. Přírodní ingredience, které jsou profesionálními technologiemi zpracovány do produktů těchto řad:

Skinergise pro 20+  

V boji proti stárnutí je nutná nejen správná kombinace produktů, ale rovněž jejich důkladná a správná aplikace a pravidelnost. Řada Skinergise pro 20+ je prvním komplexním řešením k ošetřování a oddálením prvních známek stárnutí. Představuje kombinaci biotechnologií, které okamžitě povzbuzují pleť na buněčné úrovni a chrání ji před každodenní námahou a agresory. Zvyšuje její jas a zmírňuje viditelnost drobných linek a pórů.

Ecollagen 30+

Co si budeme povídat, s každým rokem přibývají vrásky. Díky aplikaci řady Ecollagen podpoříte tvorbu kolagenu, čímž je zredukujete a vaše pleť bude získávat mladistvější vzhled. Rovněž podpoříte její hydrataci, a tím i její vyhlazení. Tvář pak bude hebká, zářivá, hladká. Základem je pečlivě vyčištěná pleť. Pak už jen odhalujete sílu patentované technologie Tri-Peptide, nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a výtažku z kmenových buněk protěže alpské.

Ultimate Lift pro 40+

Pleť si v každém věku žádá a potřebuje trochu něco jiného. Řada Ultimate Lift je určena pro již zralejší pleť, u níž obnovuje pružnost a navrací pevnost konturám obličeje. Jedinečná technologie AspartoLift v pokožce znovu aktivuje schopnost tvorby kolagenu a elastinu. Pleť je pak hladší, vitální, vypnutá a svěžejší. Prokazatelně působí proti stárnutí.

Time Restore pro 50+

I pleť po 50. roku věku může být krásná a svěží, pokud o ni pravidelně a správně pečujete. Řada Time Restore 50+ přesně tohle umí, a to díky výtažkům z rostlinných kmenových buněk a komplexu GenisteinSOY. Tato technologicky vyspělá péče zmírňuje vrásky, zanechává pleť pružnou, bez pigmentových skvrn a zpevněnou s pevnými obličejovými konturami. Věk tak bude opravdu jenom číslo.

Skinrelief pro citlivou pokožku

Čím dál tím více lidí řeší v současné době problematiku citlivé pokožky. Právě pro ně je tu řada Skinrelief redukující citlivost pleti a zároveň bojující proti jejímu stárnutí. Vyvážené pH a speciální technologie, ve které se snoubí přírodní složky s vědeckými poznatky, jsou právě to, díky čemu bude vaše pleť viditelně pevnější, pružnější, zklidněná a daleko lépe odolá vlivům prostředí. Snižuje citlivost pleti a redukuje vrásky.

Brilliance pro rozjasnění pleti

Nejednotný tón pleti a nechtěná hyperpigmentace je jedním z dalších problémů, se kterými se pleť může potýkat. Správná péče a důsledná UV ochrana je proti tomuto nejlepší prevencí. Řada Brilliance vaši pleť projasní, vyrovná tón pokožky, zredukuje nežádoucí pigmentové skvrny a vyhladí vrásky. Díky technologii Skin Tone Regulator dochází k přerušování nadměrné tvorby melaninu na buněčné úrovni, a tím bojuje s nepříjemným zabarvením pokožky.

Ve výše zmíněných sadách vždy najdete čisticí gel či pěnu, oční krém, sérum a denní a noční krém.

NovAge Men

To, že je péče o pleť jen ženskou záležitostí, je dávno přežitek. Věnovat by se jí měli i muži. Řada NovAge Men tak byla vyvinuta jen pro ně. Při pravidelném používání dochází ke snížení známek únavy a stárnutí. Výsledkem je svěží, vyhlazená, hydratovaná pleť, méně podrážděná (např. po holení). To by měl ocenit každý muž.

NovAge Proceuticals pro profesionální péči o pleť

Řada NovAge ProCeuticals byla vědci dovedena k takové dokonalosti, aby působily na specifické problémy pleti s rychle viditelnými výsledky. Prvním krokem je odstranění odumřelých buněk pomocí peelingového roztoku s 6% alfa hydroxykyselinou (AHA), který zároveň podpoří i tvorbu buněk nových. Intenzivní kúra s 10% roztokem vitaminu C pleť dále rozjasní. Poté si dopřejte pleťovou masku z biocelulózy obsahující výtažky z rostlinných kmenových buněk a vitamin B3. Aplikace jednou týdně stačí, aby aknózní a citlivá pokožka získala přirozenou ochranu. S maskou si skvěle sednou zpevňujícími multipeptidové ampulky. Tvorbu kolagenu pak podpoří sedmidenní kúra. Vaše pleť bude pevnější a vrásky redukované. Problematiku pigmentových skvrn, rozšířených pórů a jizev po akné vyřeší retinolové sérum, to ale není dobré kombinovat s vitaminem C. Koncentrace látek v jednotlivých produktech je natolik silná, že je lepší používat je postupně.

Všechny sady je možné zakoupit na e-shopu oriflame.cz.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5