• Beauty  • Vánoční laskominy od THE BODY SHOP

Vánoční laskominy od THE BODY SHOP

“Zapomeňte tyto Vánoce na dospělost, vypněte, zpomalte a udělejte si čas na hraní.” tak zní heslo letošních Vánoc se značkou THE BODY SHOP. Tato značka totiž letos přichází s novou vzrušující kolekcí dárků, která vás nepřestane překvapovat. 

Proč nakoupit letos na Vánoce dárky právě v obchodech THE BODY SHOP? Důvodů je hned několik:

  1. Uděláte něco pro naši planetu, protože nebudete vyhazovat tolik odpadu.
  2. Když letos na Vánoce zakoupíte produkty THE BODY SHOP, podpoříte projekt PEACE PLAY, který pomáhá dětem uprchlíků a poskytuje jim bezpečné místo, kde si mohou hrát a zotavovat se.
  3. Dárky se promění ve HRY. Od kvízů až po bludiště, v dárcích značky THE BODY SHOP se skrývají nejrůznější společenské hry.

Více o projektu organizace International Alert a THE BODY SHOP, který společně nazvali PLAY FOR PEACE:

THE BODY SHOP se s organizací International Alert spojil proto, aby dětem uprchlíků pomohl být znovu dětmi. Cílem je vybudovat pro tyto děti poklidnější svět, ve kterém mohou žít spokojeně a v bezpečí. Každý dárek z vánoční kolekce THE BODY SHOP pomůže dětem ze Sýroie znovu se usmívat a umístit je do terapeutických komunitních center, kde si mohou v klidu hrát a budou daleko od tlaku, kterému jsou denně vystaveny.

#playforpeace

“Některé ze syrských dětí mají problém si vzpomenout na časy, kdy nezažívaly násilí a ztráti, než musely uprchnout ze svých domovů a staly se spolu se svými rodinami uprchlíky. My jim poskytujeme bezpečné prostředí, kde si mohou hrát a být opět dětmi.” Harriet Lamb, CEO of International Alert

A na jaké hravé dárečky se můžete těšit? Ukážeme vám ty nejhezčí.

MASKS SAMPLER SET: Vyzkoušejte nový trend multi masking a objevte své nové oblíbence. Navíc by to nebyla taková zábava bez čelenky v podobě králíčka, která ochrání vaše vlasy. A noste ji hrdě – podporujete tím kampaň proti testování na zvířatech.

VALUES GIFT ROBOT MONEY BOX: Tento pestrobarevný robot v sobě skrývá 3 sprchové gely a 3 másla na rty – příchutě kokos, mango a jahoda. Navíc funguje i jako kasička. Koupí tohoto produktu přispějete na projekt PLAY for PEACE.

 

VANILLA CHAI OF DELIGHTS: Konejšivá vůně vanilky a kořeněné čajové směsi vás naladí do vánočí nálady. Navíc tento dárek můžete pověsit přímo na stromeček!

Chcete být na Vánoce nejen krásně voňavá, ale i trendy namalovaná? Vyzkoušejte i make-up novinky značky THE BODY SHOP!

O letošních Vánocích se THE BODY SHOP odváže víc, než kdykoliv předtím. Inspiraci nalezli v glitter punk rocku a disko stylu 80.let a tak přichází s dekorativní kosmetikou v duchu zimních trendů, která je hravá a odvážná.

Matné metalické odstíny, holografické odlesky a spousta třpytek – to je to, co bude tyto Vánoce cool.

A na co se můžete těšit?

METAL LIP LIQUIDS: Výrazné metalické rtěnky vám dodají ten správný glam rockový look a stanou se vaší posedlostí. K dostání v 6 různých odstínech.

GLITTER DUST: Třpytivý prášek můžete použít na lícni kosti, dekolt a nebo do vlasů. K dostání ve 2 odstínech.

 

Krásně zabalené vánoční laskominy THE BODY SHOP zakoupíte v kamenných prodejnách v OC Palladium a OC Nový Smíchov v Praze.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6