• Fashion News  • Vans uvádí kolekci inspirovanou hvězdami a znamením zvěrokruhu

Vans uvádí kolekci inspirovanou hvězdami a znamením zvěrokruhu

Vault by Vans vítá nový rok se zbrusu novým designem modelu OG Authentic LX společně s kolekcí oblečení a doplňků, která našla inspiraci ve hvězdách a znameních zvěrokruhu.

Kolekci dominuje model tenisek OG Authentic LX s černým plátěným svrškem, na kterém vynikají vyšité ornamenty na motivy Johannese Wiesera, stockholmského designéra a vášnivého sběratele starožitností. Spolupráce Johannese se značkou Vans přinesla novou interpretaci jeho díla a rozvinula se organicky z jediného designu trička až na „celý vesmír“, jak líčí sám autor. Tvůrčí proces přirovnává k výrobě slavné japonské keramiky Raku, kdy se do pece přidávají různé rostliny a glazury, které výslednému produktu dodají pokaždé naprosto originální vzhled. Kolekce Zodiac je výsledkem vzájemného respektu a blízkého partnerství, které z této spolupráce vzešlo.

Johannesův rukopisní design byl přenesen i na oboustranný kabát Vault OG Zodiac ze 100% pevně tkané bavlny se speciálními Vault by Vans cvočky, kapsami s přístupem shora i z boku, utahovacími rukávy, a vyšitou originální značkou kolekce.

Kolekci dále doplňuje teplá fleecová mikina s kapucí Vault by Vans OG Zodiac a černé tričko s krátkým rukávem, obě s 3D potiskem, který navíc svítí ve tmě. Kolekci uzavírá oboustranný klobouček, v čistě černé a s potiskem znamení, jako i taška Zodiac s vnitřní kapsou a vyšitou značkou Vault. 

Kolekce Vault by Vans OG Authentic LX Zodiac je již nyní k dostání u vybraných prodejců Vault by. Tenisky OG Authentic LX jsou v prodeji za cenu 2 190 Kč.

Zdroj fotografií: archiv značky Vans

Marketing manager