• Fashion News  • Velkolepá oslava kolekce Giambattista Valli x H&M

Velkolepá oslava kolekce Giambattista Valli x H&M

Světové celebrity, influenceři a další hosté zúčastnili módní přehlídky Giambattista Valli x H&M: jednalo se o eklektickou oslavu zasazenou na pozadí historické pamětihodnosti města Říma – paláce Doria Pamphilj. Jeho bohatá velkolepost, jedinečná sbírka umění a římská nenucenost podtrhli neformálního ducha, úchvatné návrhy a sofistikovanost této krásné kolekce.

Nadčasové, nestárnoucí a hravé kousky z kolekce Giambattista Valli x H&M oživly na růžovém mole, na kterém se objevili světoznámé modelky a modelové a zajímavé osobnosti, včetně skutečných Římanů z ulic. Přehlídka byla završena úchvatným průvodem velkého finále, na jehož čele přicházela modelka Kendall Jenner v nejvýraznějších červených šatech z kampaně Giambattista Valli x H&M. Mezi hosty patřili Troye Sivan, Sofia Carson, Alexa Demie, H.E.R, Cameron Monaghan, Chiara Ferragni a Chris Le, všichni oděni do outfitů z kolekce.

Po módní přehlídce se hosté přesunuli po ulici Via del Corso do hotelu Grand Hotel Plaza, další významné římské budovy s nadčasovou nádherou a elegancí, na následnou party, kterou pořádala skupina DJ´s collective Circoloco a vystupovali zde např. Peggy Gou a Seth Troxler nebo Clara3000.

Svůj módní dům jsem vytvořil v Paříži, ale ke svým římským kořenům se hrdě hlásím: mé srdce bude tomuto věčnému městu patřit navždy. Proto jsem Řím, a konkrétně Palazzo Doria Pamphilj, zvolil pro svoji přehlídku. Řím se svým eklekticismem utvářel mé názory a mou osobnost. Bylo báječné vidět, jak vše ožívalo v mém domovském městě,“ říká Giambattista Valli.

Uspořádání akce k uvedení kolekce Giambattista Valli x H&M v podobě skutečné římské noci plné zábavy a luxusu s dávkou „Dolce Vita“ bylo naprosto úžasné. Duch této jedinečné kolekce ožil v místnostech plných historické krásy, když nová vlna modelek a modelů Valli Girls a Valli Boys procházela po molu, připraveni vzít noc a ulice města do své moci,“ říká Ann Sofie Johansson.

Kolekce Giambattista Valli x H&M – s dámskými i pánskými oděvy a doplňky bude uvedena 7. listopadu 2019 ve vybraných prodejnách, ale také v České repulibce – Galerie Myslbek v Praze a také na online na webových stránkách značky.

Zdroj fotografií: archiv značky H&M

Marketing manager