• Lifestyle  • Video Music Awards 2014 – Komu to slušelo a komu ne

Video Music Awards 2014 – Komu to slušelo a komu ne

Dne 24. srpna 2014 proběhlo v Inglewoodu u Los Angeles předávání cen MTV Video Music Awards. Cenu za nejlepší video roku získala zpěvačka Miley Cyrus s videoklipem k písni Wrecking Ball. To, co nás ale samozřejmě také zajímalo, než jen samotné ceny bylo, jak to hvězdám na červeném koberci slušelo a kdo to letos úplně nevychytal.

Miley Cyrus

Vítězka Miley Cyrus se dá říct docela překvapila, neboť na rozdíl od ostatních hvězd byla v celku oblečená. Dvoudílný kožený model z kolekce Alexandra Vauthiera dokonale podtrhl její rošťácký vzhled a zároveň nepůsobil vulgárně. Jednoduchý model doplnila pouze páskovými lodičkami, hotnodím na jedničku.

Demi Lovato

Zpěvačka a herečka Demi Lovato zvolila na červený koberec červenou róbu od Lanvin a až na hluboký výstřih, který je možná sexy, nicméně její postavě příliš nelichotí, tak se celkem povedl.

Kelly Rowland

Kelly Rowland se model od Kaufmanfranco opravdu povedl na výbornou, tak trochu antický model dokonale zakryl těhotenské bříško, ale zase ne natolik, aby se v něm úplně ztratilo. Pudrová barva šatů skvěle oživuje její barvu pleti. Navíc vše doplnila romantickým účesem, který dokonale podtrhl celkový look.

Beyonce

Nejvíce zahalená celebrita na VMA 2014 – Beyoncé Knowles v temném model od Nicolase Jebrana. Tato popová diva opravdu zářila.

Nicki

Nicki Minaj tentokrát na sobě neměla jako vždy podivnou módní kreaci zářící do dáli, nicméně ani tak se nedá říct, že by se model z kolekce Saint Laurenta úplně povedl. Jediné co mě napadá, proč zvolila zrovna tento model, je inspirace jejím novým videoklipem k písni ”Annaconda”.

Jennifer

Tak tomuhle se nedá nic vytknout, opravdu úžasně řešený model od Charbal Zoe vypadá na stále mladé a krásné Jennifer Lopez zkrátka báječně.

CXC

Nejhorší kreaci večera oblékla zpěvačka Charli XCX. Žluto-černý tygří overal, doplněný psaníčkem s hvězdičkami. No uznejte sami, tohle by se lépe hodilo na maškarní party.

Gwen

Gwen Stefani zvolila růžovočerný model, který ani neurazí, ale ani neuchvátí. Pokud by top končil pod opaskem a kalhoty pod ním schované byly s vysokým sedem, model by hned dostal jiný ráz a více lichotil postavě této zpěvačky.

Kardashian

A na závěr sestry Kardashian, nejlépe samozřejmě vypadala nejslavnější ze sester Kim. A musím uznat, že tentokrát zvolila model, který opravdu podtrhuje její postavu a zakrývá možné nedostatky. Díky svěžímu, lehce rozcuchanému účesu dokonce omládla a celkový look vypadá skvěle. Její sestry, o něco méně výrazné zvolily černou barvu. Jejich modely se jim v celku povedly, možná jen příliš jednoduché, ale na druhou stranu méně je někdy více a u rodiny Kardashian to platí dvojnásob.

Zdroj fotek