• Lifestyle  • Vzkaz na lahvi.

Vzkaz na lahvi.

Mnoho z vás v dnešní době přemýšlí jak překvapit své blízké na narozeniny, svátek, výročí, pro radost, na setkání atd. Dárek by měl být zajímavý, aby potěšil a hlavně aby splnil svůj účel. A co je v dnešní době tzv. v kurzu? Budete se divit, ale vzkaz na lahvi.

Někdo by si mohl zakroutit hlavou a říct si co to je za blbost, ale je to ta nejlepší věc co mohla napadnout. Každý dáváte alkohol k jakékoliv příležitosti ať pracovní tak soukromé, tak proč ho nedarovat originálně. Na kvalitní vínko, sekt který si vyberete nebo vám bude doporučen si jednoduše napíšete vaše vlastní slova, která vystihnou to co cítíte a chcete říct. No není to nádhera. Vína a sekty jsou z nejlepších oblastí slunného Španělska, Portugalska, Itálie, Francie, Německa a Rakouska, takže o kvalitu máte postaráno. Není nad to, když někdo přesně vystihne vaše slova do jedné jediné tečky, to je potom dárek radost pohledět a co teprve obdarovaný. Bude nadšen a mile překvapen. U nás toto provádí firma http://www.its-our-pleasure.com/ , kterou naleznete na Praze 6, ulice Národní obrany 963/29 .

Po celém světe můžete dopřát vzkaz na lahvi. Není to, ale jenom o napsání vzkazu můžete se více informovat o víně, které chcete darovat a to na degustaci vín a sektů s účastí příslušného vinaře, kompletní poradenství ohledně vína – vinařství nebo jet rovnou na zájezd k vinařům.  Není to něco originálního jet sami a nebo s obdarovaným se dozvědět o kvalitě vína.

 

K lahvi si můžete ještě pořídit dárkové balení obsahující buď dárkové kartony, papírové obaly, dřevěné kazety apod. Nebo je to možnost vlastní etiketa nebo logo vaší firmy. Vše co si můžete přát. Není nad to, když Vám firma může vyhovět vašim přáním.