• Styling  • Udělejte radost dárkem, který opravdu vydrží a potěší

Udělejte radost dárkem, který opravdu vydrží a potěší

Užít si předvánoční čas s klidnou hlavou se může zdát nemožné. Při tom, je to tak jednoduché. Stačí zpomalit a rozmyslet si, že letos zvolíte variantu, kdy se budete chtít vyhnout nakupování dárků v přeplněných obchodních centrech a bez stresu. Máme pro vás ideální tip na dárky od značky udržitelného oblečení COPE, kterými zaručeně uděláte radost. Jsou vyrobené eticky a s minimálním dopadem na planetu.

Vánoce se proměnily ve svátky dlouhých front, uspěchaného pobíhání po obchodech a únavy. Nejšťastnější období roku se často nese v duchu zbytečného odpadu a impulzivních nákupů. Zkuste to letos jinak a přesvědčte se, že i z nakupování slow fashion dárků můžete mít o to větší radost.

Jedním z milníků uplynulého roku je poselství záchrany planety v boji proti klimatickým změnám. Pro udržitelné Vánoce tak není příhodnějšího okamžiku než teď. Když přichází na výběr dárku, je nejlepší v klidu se zamyslet a nedělat unáhlená rozhodnutí. COPE nabízí oblečení od značek, které místo produkování tisíců kusů za měsíc dbají na nadčasový design, vybrané materiály a precizní výrobu.

V nabídce najdete například spodní prádlo a oblečení na jógu od dánské značky Organic Basics. Ta klade důraz na jednoduché střihy, recyklované materiály a pyšní se výrobou s minimální uhlíkovou stopou. O něco rafinovanější spodní prádlo pochází z produkce Underprotection. Krajkové kousky jsou důkazem, že udržitelnost může být pohodlná a sexy zároveň!

Módu na pomezí vintage a současných trendů nabízí značka COSSAC, o níž se dozvíte více v rozhovoru s inspirativní zakladatelkou Agatou Kozak. S výraznějšími barvami přichází Beaumont Organic, kteří navrhují oblečení z přírodních materiálů pro uvědomělou moderní ženu.

Pány potěší značka KnowledgeCotton Apparel, jejímž cílem je rozvířit módní průmysl udržitelnými inovacemi a zasadit se o ohleduplnost k lidem i přírodě. Streetwearově ladění Native North přináší severský minimalismus s inspirací japonskou kulturou v kombinaci s prvotřídními materiály. Udržitelné oblečení je k zakoupení online a v concept storu Shop Up Stories na Vinohradech.

Zdroj fotografií: archiv značky COPE

Marketing manager