• Beauty  • Zařaďte do své make-up taštičky kolekci NARS Afterglow

Zařaďte do své make-up taštičky kolekci NARS Afterglow

Francouzskou kosmetickou značku NARS asi nemusíme dlouze představovat, proslavila se mimo jiné seriálem Sex ve městě, kde ji používala ikonická Carrie Bradshaw, a kdo aspoň jednou nezkusil slavnou „Orgasm“ tvářenku jakoby snad ani nebyl. Nyní značka přichází s novou kolekcí s názvem Afterglow a dle našeho skromného názoru se opravdu povedla.

Kolekci tvoří paletka očních stínů, tvářenková paletka a 8 odstínů zabarvených balzámů na rty. Barvy v Afterglow kolekci jsou voleny velmi střídmě a nositelně. Zvolený název ke kolekci perfektně sedí, protože barvy opravdu evokují červánky (Afterglow znamená v češtině večerní záře/červánky).

Produkty jsou vhodné na každodenní použití. Můžete je vzít do práce, ale určitě s nimi uděláte parádu i večer v klubu. Paletka očních stínů zase vypadá jako přímo stvořena pro nadcházející svátek zamilovaných, protože je plná sladkých romantických tónů. Pokud tedy stále váháte nad koupí, nemáte se čeho bát, skvosty z této kolekce vám v šuplíku určitě ležet nezůstanou.

Zdroje:  1,2,3,4,5,6,7