• Fashion News  • Nová kolekce značky COS si hraje s mistrovskými detaily, barvami a texturou

Nová kolekce značky COS si hraje s mistrovskými detaily, barvami a texturou

Kolekce značky COS na jaro a léto 2020 zkoumá dva hlavní koncepty, které spojuje užitková praktičnost a odkazy na dekonstruované architektonické prvky. Techničnost a inovace tvoří celek s minimalistickými technikami a vytvářejí tak kolekci v novém pojetí klasiky.

Modernisticky pojaté oděvy jsou v této sezoně představovány prostřednictvím mistrovsky zpracovaných detailů. Inovace přichází v podobě látek barvených přírodními materiály a denimu s povrchovou úpravou. Nově jsou pojaté textura a struktura, jež vytvářejí charakteristické akcenty s protkanými detaily, Vědomě se snažíme o povyšování našich materiálů, proto pochází veškerá bavlna v naší kolekci stoprocentně z udržitelných zdrojů. Bavlnu získáváme v rámci iniciativy Better Cotton Iniciative a používáme organickou, recyklovanou a nově zpracovanou tzv. repurposed bavlnu.

Kolekce je rámována barevnou paletou reflektující odkazy na syrovou užitkovost; základní barevnost kolekce tvoří přírodní odstíny bavlny, jemné neutrální tóny a industriální světle šedé odstíny, jež jsou v kontrastu s elektrizující azurovou, odvážnou červenou, hořčicově žlutou a odstíny indigově modré.

Zdroj fotografií: archiv značky COS

Marketing manager