• Beauty  • Zasněte se s vůní California Dream od Louis Vuitton

Zasněte se s vůní California Dream od Louis Vuitton

Nový Cologne Perfume od značky Louis Vuitton, který rozšiřuje řadu vůní Cologne Perfumes a nese název California Dream. Je jako západ slunce, okamžik, který prodlužuje kouzlo a radost krásného letního dne.

Okouzlující řada vůní zahrnuje Sun Song ztvárňující melodii krásného jasného dne; Cactus Garden, vůni, která je jako relaxace na exotickou vegetací porostlé terase; a Afternoon Swim, která je jako skok po hlavě do oceánu rozkoše.

„Západ slunce je pomíjivý a zároveň věčný – okamžik, který je unikátní, a přitom se opakuje každý den. To stejné platí i pro parfém, který je těžké uchopit, a zároveň je vždy věrný své podstatě.“ cituje Jacques Cavallier Belletrud

Atmosféra západního pobřeží Spojených států je divoká, žhavá a divoce kreativní – jako prázdné plátno. Ideální prostředí pro kolekci vůní, která v sobě kombinuje spontánnost kolínské vody se sofistikovaností parfému. Tato vůně prodlouží ten nejkrásnější letní den. Bude s vámi, když padá soumrak na úchvatnou krajinu. Budete s ním vítat noc a opíjet se barvami západu slunce. Stát na horizontu.

Nová kreace mistra parfuméra Jacquese Cavalliera Belletruda, je olfaktorním klenotem. Mistr parfumér si stanovil ambiciózní cíl – nic menšího než zachytit vibraci a atmosféru západu slunce: poslední paprsky, pomalu se měnící obloha do vrstev odstínů růžové a příchod nadvlády klidné letní hluboce modré oblohy.

„Vycházel jsem z toho, že jsem vytvořil něco teplého kolem chladného jádra,“ vysvětluje Jacques Cavallier Belletrud. „Kontrast, který se rodí z kombinace explozivní svěžesti s jemnějšími tóny, které se plně rozvíjejí do krásy až na kůži. Mandarinka má tolik dimenzí jako obloha při západu slunce. Nechybí citrusové tóny, ale ani květiny, které dokonale vyvažují šťavnaté ovoce. Pižmo je jako horizont, který ohřívají paprsky zapadajícího slunce. Abelmošus dodává finální kompozici vlhké půdy a hrušky. Benzoin zase suché teplo. Výsledkem je vůně, která je jako poslední minuty dne, anoncující radosti a rozkoše nadcházející letní noci.“ říká o nové kreaci Jacques Cavallier Belletrud

Vůně je sladěná s polychromatickým zázrakem zapadajícího slunce. Je jako poslední okamžiky dne – zní stejným akordem. Jako hvězda, která zapadá za horizont, mandarinka dodává svojí břitkou energii ovocno-květinové kompozici. Pižmo neuchopitelného abelmošusu vůni rozehřívá. S nadcházejícím večerem se elegantní, vanilkou lemovaný benzoin rozvíjí na kůži v laskavý balzám, lehký jako letní noc.

Louis Vuitton pokračuje v dialogu s umělcem Alexem Israelem, který „oděl“ přechozí vůně Sun Song, Cactus Garden a Afternoon Swim do svých emblematických motivů. Israel je multimediální umělec, jehož tvorba je ukotvena v moderním světě. Israel používá všechny dostupné vektory svého okolí ke své umělecké expresi. Tento rodák z Los Angeles je silně ovlivněn svým rodným městem, místem neuvěřitelných kontrastů, které nese příznačné jméno Město andělů. V Los Angeles je obloha skutečně úchvatná a jedinečná. Kalifornská obloha je Israelova nekonečná vášeň. Neúnavně ji maluje na plátně nebo přes celé stěny – v rozměrech, v nichž dříve existovaly hollywoodské kulisy pro natáčení filmů Nový cyklus, který zdobí obal nového parfému California Dream nese jméno Sky Backdrop.

Sky Backdrop je také na skleněném flakonu v jemně duhové v paletě transparentní růžové pomalu se vypařující do soumračné modři.  Nová, snová vůně California Dream zachycuje proměnlivou tvář oblohy.

Nová vůně California Dream bude od 28. května 2020 k dostání ve vybraných obchodech sítě Louis Vuitton a online.

Zdroj fotografií: archiv značky Louis Vuitton

Marketing manager