• Beauty  • Zázračné Mary Kay sérum na řasy a obočí

Zázračné Mary Kay sérum na řasy a obočí

V dnešní době je velkým trendem mít husté obočí a dlouhé řasy. Ale co dělat, když Vám obočí né a né růst a řasy se Vám obnovují opravdu pomalu? Je to jednoduché v tuto chvíli je zapotřebí používát sérum, které Vám k dokonalému obočí a dlouhým řasám pomůže.

Už jste asi milionkrát slyšeli, že tohle sérum opravdu funguje či jste plno sér zkoušeli a nic se nedělo. Tentokrát však zklamaní nebudete. Mary Kay Vyživující sérum na řasy a obočí ukazuje již za třicet dní výraznou změnu. Vylepšuje objem řas. Řasy a obočí jsou výrazně zdravější. Navíc pomáhá redukovat vypadávání řas během odličování očí.

Toto sérum se skládá z červeného jetele, který obsahuje antioxidanty a tak neutralizuje volné radikály. Volné radikály totiž zkracují životnost chlupu a řas. Další klíčové složky jsou Amino kyseliny pro tvorbu keratinu a proteinu, který vytváří vlasová vlákna. A poslední složka je Acetyl-Tetrapeptide-3. Je to peptid, který pomáhá posilovat kůži.

Vhodná doba pro plikaci tohoto séra je po odlíčení před spaním. Pokud nosíte kontaktní čočky, tak i po vyjmutí kontaktních čoček. Na řasy pak aplikujeme podobně jako linky na oči, podél linie řas a také jemně na vrchní část řas. Díky štětečku, který slouží k aplikaci, je použití velmi jednoduché. A pokud aplikujete i na obočí tak vždy aplikujte ve směru růstu obočí.

37801_006_BUILDER_2_022_Z2

A protože si Mary Kay za svými produkty stojí, tak máte záruku 100% spokojenosti. Poradkyně Mary Kay s Vámi nejdříve sérum vyzkouší a pomůže Vám s aplikací a poradí Vám. Pokud však pozdějí zjistíte, že Vám výrobek nevyhovuje či že nevidíte změnu, můžete tento výrobek reklamovat za jiný nebo získat zpět své peníze.