• Lifestyle  • Zendaya se vrací na obrazovky. Spatříte ji v novém filmu od Netflixu

Zendaya se vrací na obrazovky. Spatříte ji v novém filmu od Netflixu

Malcolm & Marie je nový film Sama Levinsona, tvůrce oblíbeného seriálu Euphoria. Nikoho tedy nepřekvapí, že do hlavní role Levinson obsadil hvězdu Euphorie – Zendayu. Ta se na obrazovce objeví společně s Johnem Davidem Washingtonem, známým především z filmu Tenet. Milostné drama natočené kompletně celé během karantény budete moci na Netflixu sledovat už začátkem února.

Film natočený během pandemie COVID-19? Taky si vám to hlava nebere? Nové černobílé drama napsané a zrežírované Samem Levinsonem vám ukáže, že i to je možné. Snímek v hlavní roli se Zendayou a Johnem Washingtonem se natáčel v létě minulého roku a celý se odehrává v architektonicky snovém domě Caterpillar House v Kalifornii.

Děj sleduje příběh režiséra Malcolma (Washington) a jeho přítelkyně Marie (Zendaya). Film začíná scénou, kdy se pár vrací ze slavnostní premiéry Malcolmova filmu. Malcolm v dobré náladě očekává pozitivní hodnocení od kritiky. Večer však nabere na nečekaných obrátkách a mezi dvojicí to začne vřít. Na povrch začnou vyplouvat věci s neblahými účinky na jejich vztah a láska Marie a Malcolma je podrobena těžké zkoušce.

Malcolm & Marie je jedním z prvních filmů, který byl napsaný a natočený během pandemie. Natáčení trvalo od 17. června do 2. července roku 2020 a herci i celý filmový štáb museli dodržovat velké množství bezpečnostních opatření, aby se zajistilo, že během natáčení se nikdo nenakazí. Všichni, co se podíleli na natáčení, se nechali otestovat na COVID-19 a před samotným zahájením byli v dvoutýdenní karanténě.

I tak se ale na place pohybovalo co nejmenší množství lidí a Zendaya měla sama v sobě stylistku i makeup artistku. V rozhovoru pro Elle herečka prozradila, že na natáčení chodila ve svém vlastním oblečení a sama se líčila i česala.

Pro natěšené fanoušky máme dobrou zprávu. Malcolm & Marie na Netflixu odstartuje již v pátek 5. února. Při čekání na tento unikátní snímek z karantény si zkraťte chvíli zhlédnutím traileru níže.

Zdroj: 1, Netflix