• Fashion News  • Živelná kolekce Ailes de Mer značky Antiperle přináší neobyčejný pohled na krásu perel

Živelná kolekce Ailes de Mer značky Antiperle přináší neobyčejný pohled na krásu perel

Unikátní šperk, který udává nový směr hravosti a dokáže okouzlit každého. Do říše perlových šperků ANTIPEARLE přibyla nová živelná kolekce, která přináší neobyčejný pohled na krásu perel a další zhmotnění dokonalosti z podmořského světa. DailyStyle.cz představuje novou kolekci Ailes de Mer (francouzsky Křídla moře), do které se vyplatí investovat.

Za autorskou tvorbou exkluzivních šperků ANTIPEARLE stojí Markéta Dlouhá Márová. Svou vášeň pro estetiku, módu a potápění propojuje v návrzích unikátních šperků z precizně vybíraných ušlechtilých kovů, korunovaných pravými perlami a brilianty. Neotřelý styl ANTIPEARLE mísí tradici, luxus, provokaci a punk. Každá kolekce vzdává hold přírodním formám a podmořskému světu.

Perlové klenoty ANTIPEARLE jsou jako oceán. Proměnlivé, vzrušující a rafinovaně krásné. Již jedenáct let je tvoří designérka Markéta Dlouhá Márová. Pohrává si s mořským živlem, vzdává mu hold, a provokativně tak čeří stojaté hladiny luxusu.

Kolekce Ailes de Mer (francouzsky Křídla moře) vznikala stejně jako nedávná kolekce Foam na Azorských ostrovech. Duch Atlantiku se do ní otiskl jako lastury do písku. Křídla moře nejsou jen symbolem něhy a nevinnosti, ale hlavně svobody a života respektujícího čistě vlastní hranice. Prýští z nich sebevědomí a síla, ale také láska k životu a vyrovnanost. Propojují každý záliv duše, nasazují křídla snům.

VÝZVA DOKONALOSTI

Pro inspiraci se designérka Markéta Dlouhá Márová tentokrát neponořila do mořských hlubin, ale objevila ji na útesech. Tvar nových šperků připomíná vzácné korýše percebes, kteří žijí přichycení ke skalám a každou vteřinu čelí nárazům vln.

„Pro mě je Ailes de Mer nejvyzrálejší kolekcí ANTIPEARLE. Vyvíjela se stejně přirozeně, jako se posouvám já,“ vysvětluje designérka.

EMOCE A SNY

Kolekce sestává z perlových náhrdelníků, náramků, náušnic a prstenů a vybrané modely zdobí diamanty. Kromě bílého a žlutého čtrnáctikarátového zlata je Ailes de Mer dostupná také ve stříbrné a pozlacené variantě. Jemnější okřídlené kousky doplňují dominantní, výrazné klenoty – všechny sjednocené nezaměnitelným rukopisem designérky.

Kolekce Ailes de Mer je od této chvíle dostupná na webových stránkách a ve studio storu ANTIPEARLE na Janáčkově nábřeží 61, Praha 1.

Zdroj fotografií: archiv značky Antiperle

Marketing manager