• Fashion News  • Značka Sportalm představuje letošní trendy na sjezdovky: v kurzu bude RETRO!

Značka Sportalm představuje letošní trendy na sjezdovky: v kurzu bude RETRO!

Když chcete jít v dnešní době s módou, tak už nestačí vyrazit stylově do města, ale paráda se musí dělat i na horách. U zimního sportovního oblečení se už dávno nehodnotí pouze funkčnost a pohodlí, ale mělo by také dobře vypadat! Rakouská značka volnočasového oblečení Sportalm přichází se zcela novou lyžařskou kolekcí, ve které ukazuje, jaké trendy budou letos frčet na svahu.

Společnost Sportalm založená již v roce 1953 v rakouském Kitzbűhelu  si získala své příznivce zejména díky jedinečnému spojení funkčnosti a elegantního designu. Veškeré modely spojuje použití nejnovějších funkčních materiálů, preciznost střihů a luxusní detaily v podobě stylových výšivek či kožešin. Veškeré sportovní oděvy se tak hodí nejen na sjezdovku, ale třeba  i na relax ve ski baru.

S čím tedy letos na svahu rozhodně nešlápnete vedle? Nová kolekce značky Sportalm si libuje především ve výrazných barvách a modelech s nádechem sportovního retro stylu. Tuto zimu je v kurzu především červená barva, klasický vzor kohoutí stopy i nesmrtelné kombinace kontrastních barev jako je žlutá, modrá a oranžová v kombinaci s černou a bílou.

Značka Sportalm znovu potvrzuje, že sportovní oblečení nemusí být pouze stroze technické, ale že i na horách můžete vypadat stylově. Nejmodernější technologie ve zpracování materiálů navíc u všech modelů zaručují nepromokavost a funkčnost i v obtížných podmínkách, oblečení je však zároveň i překvapivě lehké a prodyšné.

Největší výběr dámského, pánského a dětského oblečení a doplňků značky Sportalm najdete v prodejnách David Sport v Harrachově a Sportalm ve Špindlerově Mlýně, nebo můžete nakupovat i online z pohodlí domova na  http://www.davidsport.cz/.

 

Zdroje: 1, 2, 3, 4