• Fashion News  • Znamení čínského zvěrokruhu ožívají na digitálních hodinkách Louis Vuitton

Znamení čínského zvěrokruhu ožívají na digitálních hodinkách Louis Vuitton

Spojení čínských tradic s nestárnoucím módním vzorem a technologickou dokonalostí „chytrých“ hodinek. Tak nějak by se jednou větou dal charakterizovat nový design Tambour Horizon, prvních pánských smartwatch od značky Louis Vuitton. Ku příležitosti oslav nového čínského roku totiž francouzská firma navrhla dvanáct nových ciferníků ve stylu čínského zvěrokruhu pro svůj interaktivní náramek, který konkuruje populárnímu modelu společnosti Apple.

Tygr, zajíc, krysa nebo třeba buvol se na displeji objevují v klasickém LV monogramu, kterým luxusní módní dům proslul po celém světě. Originální řada, již v kampani propaguje například herečka Miranda Kerr či zpěvák Jayden Smith, rozšiřuje možnosti digitálního doplňku. Mezi ty nejdůležitější patří pohodlný přístup na internet, kvalitní prohlížeč a vynikající displej s vysokým rozlišením. Samozřejmostí je kompatibilita s operačními systémy Android a iOS. Užitečná je také funkce City Guide, která dle momentální polohy doporučí nejlepší restaurace, hotely a další podniky ve městě.

 

Hodinky navíc nabízí několik způsobů, jak jejich vzhled přizpůsobit na míru zákazníkovi a jeho momentální náladě: od vyměnitelného pásku po barevné pruhy a iniciály, jejichž prostřednictvím lze hodinky dozdobit. Tambour Horizon jsou k dispozici ve třech různých provedeních, Monogram, Graphite a Black.

Zdroj: 12