• Fashion News  • Zooey Deschanel ve spolupráci s Tommy Hilfiger

Zooey Deschanel ve spolupráci s Tommy Hilfiger

Herečka, zpěvačka a textařka Zooey Deschanel, která je nyní známá především ze seriálu New girl zahájila spolupráci s americkým návrhářem Tommy Hilfigerem.

Společně navrhli kolekci, která nese název “To Tommy, From Zooey” a skládá se z 16 šatů, které jsou inspirovány módou 60. let.

Tommy Hilfiger řekl: ,, Je tam hodně červené, bílé a modré, ale Zooey to dokončila po svém, díky zajímavým detailům a koketnímu zpracování. Šaty jsou jako nosily Jean Shrimpton a Twiggy – opravdu z 60. let v Londýně. Není to něco, co by se za normálních okolností řadilo do naší sportovní linie, ale je to nový způsob, jak se dívat na zábavu americké klasiky.“

Tommy a Zooey sdílí mnoho společné inspirace – old schoolovou muziku, klasické filmy a staré hollywoodské ikony. Což se projevilo i v nové kolekci. Zooey o sobě tvrdí že je módní fanatik a vždy hledá nové způsoby jak zapojit vintage módu a ženské kousky do svého šatníku.

Od 14. dubna 2014 bude 14 ze 16 šatů k dispozici ke koupi na 200 pobočkách obchodů Macy´s po celých Spojených státech. A od 21. dubna bude celá kolekce dostupná na www.tommy.com, a stejně tak i v kamenných obchodech Tommy Hilfiger v Severní Americe, Evropě a Japonsku. Šaty se budou cenově pohybovat mezi 98 až 199 dolary.

A protože do dubna ještě nějaký ten měsíc, podívejte se už nyní alespoň na malou ochutnávku.

Zdroje obrázků: 1, 2