• Events  • Baťa slaví 125 let od svého založení a oslavu si nenechává pro sebe.

Baťa slaví 125 let od svého založení a oslavu si nenechává pro sebe.

Značka Baťa slaví výročí 125 let od svého založení exkluzivní limitovanou kolekcí.

Baťa přichází s exkluzivní limitovanou kolekcí vysokých šněrovacích bot ve zlaté a platinové a černé barvě, jejichž jazyk je speciálně potištěný texty starých baťovských reklam. Kolekce byla navržena českými designéry a ručně vyrobena v baťovské továrně v Dolním Němčí v omezeném množství 125 kusů. Kolekce je tedy opravdu limitovaná. Touto speciální edicí vzdává značka hold kultovní botě Baťovka, podle které je kolekce navržena a připomíná fenomenální úspěch firmy, která i nadále obouvá celý svět. 

Koupí kolekce, která bude v prodeji na konci září 2019 v pražském obchodě Baťa na Václavském náměstí a online na www.bata.cz, tak může 125 šťastlivců slavit společně se značkou. Podívejte se na krátké video, kde můžete vidět unikátní ruční práci při výrobě výroční kolekci.

„Baťovská éra a její fenomén i nadále zůstává českým symbolem a nechceme, aby se na něj zapomínalo. Tato limitovaná kolekce je takovým odkazem a připomínkou kvality baťovských bot a nestárnoucí klasiky. Boty byly vybrány na základě toho, že patří mezi výrobní klasiky. Barvy, ve kterých byly boty navrženy, byly vybrány záměrně, protože symbolizují oslavy a mimořádné události. A právě takovou mimořádnou událostí je i 125leté výročí,“ vysvětluje Ondřej Cedidla, marketingový manažer značky Baťa pro Českou republiku a Slovensko.

Zdroje: Archiv značky Baťa, tisková zpráva značky Baťa