• Fashion News  • Novými tvářemi Baťa jsou Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí

Novými tvářemi Baťa jsou Taťána a Ondřej Gregor Brzobohatí

Značka Baťa exkluzivně představila nové tváře, které je budou reprezentovat po celý rok 2019. Jsou jimi topmodelka Taťána Gregor Brzobohatá a její muž, hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý. Baťa zároveň startuje novou kampaň „Překvapivě Baťa“.  

Je to vůbec poprvé, kdy se obě osobnosti představily společně v rámci spolupráce s komerční značkou. A je to také poprvé v historii značky, kdy je ambasadorem manželský pár. Pro oba spolupráce znamená přirozený vývoj v jejich kariéře a toto spojení s tradiční českou značkou definuje jejich společný přístup k životu, obdiv k tradici a kvalitu. Taťána i Ondřej se aktivně podíleli na vývoji kampaně.

Touto letošní kampaní se Baťa snaží bořit zaběhnuté stereotypy a zavedené vnímání značky. Cílem projektu „Překvapivě Baťa“ je ukázat opravdu širokou škálu dámských, pánských i dětských kolekcí, které zahrnují boty pro každou příležitost. Vysoká kvalita, nejnovější světové trendy a příznivé ceny jsou zaručeny.

„V rámci České republiky je jen pár brandů, které v sobě snoubí tradici, kvalitu a národní hrdost. Baťa je legendární česká značka, ve které se tohle všechno protíná. Je to vůbec poprvé, kdy spojujeme obě naše jména s brandem. Díky tomu jde o velmi exkluzivní spojení. A pro jakou jinou značku to udělat než právě pro Baťu? Stát se novou tváří této značky je čest i výzva zároveň. Rádi bychom značce pomohli vystoupit ze zaběhlých stereotypů a představili jejich nové kolekce jinak, než by kdo očekával.“ vysvětluje Taťána Gregor Brzobohatá.

K spolupráci s Baťa se vyjádřil i Ondřej Gregor Brzobohatý na svém Instagramu.

View this post on Instagram

Přátelé, dobře víte, že já se jen tak s někým komerčně nespojím. Pokud se tak stane, musí to být blízké mému srdci a mé chuti. Pět posledních let to byli Vinaři, v čemž spatřuji vzhledem k mým valašským kořenům přirozenou spojitost… no a teď to je Baťa! Jediná česká značka, kterou vyslovíte kdekoliv ve světě a lidé přesně ví s čím si ji spojit. Je čest a radost zároveň být ambasadorem téhle české firmy, která přežila všechny války i režimy a neochvějně má stále co říct a nabídnout do budoucna. O to víc mě spolupráce těší, neb jsme se do ní obuli oba s Taťánkou. Vivat @batacesko! ❤✌🏻 Foto z focení baťovské kampaně. #batacesko #prekvapivebata

A post shared by Ondřej G. Brzobohatý (@brzobohatyondrejofficial) on

Pár se zúčastní nadcházející události Baťa Fashion Weekendu i dalších překvapivých událostí v roce 2019.

 

Zdroje: 1, 2, archiv značky Baťa