• Fashion News  • Běžecká kolekce Puma Running se vrací na scénu

Běžecká kolekce Puma Running se vrací na scénu

Sportovní značka PUMA vrací opět na scénu běžeckou kolekci Puma Running, která se rozšiřuje o novou řadu s propracovanějším designem ve čtyřech designových provedeních.

Téměř 75 let dlouhá historie značky PUMA je protkaná světovými běžeckými nej a rekordmany, počínaje Abebem Bikilou či Billem Rogersem a konče Sabrinou Mockenhauptovou nebo Usainem Boltem. PUMA věří, že je čas znovu nabrat rychlost a iniciovat změny v běžeckém světě, ať juž jde o nejvyhledávanější maratónské závody, či o lokální běžecké soutěže.

PUMA vyvinula nové technologie a přepracovala své produkty tak, aby zprostředkovaly co nejpříjemnější běžecký zážitek s minimem námahy. Roky výzkumu a testování daly vzniknout čtyřem novým klíčovým stylům – Deviate, Velocity, Liberate a Eternity – všechny prezentují špičkovou pěnovou technologii NITRO.

Nová řada PUMA Running zahrnuje speciálně vyvinuté designy pro běžkyně, včetně nejnovějšího dámského modelu ve všech čtyřech stylech. PUMA věří, že ženy jsou budoucností běhu, a proto podepsala spolupráci s některými z nejlepších atletek v běhu na dlouhé a střední vzdálenosti – Molly Seidel, Gesou Krause, Aishou Praught Leer, Fionou O’Keefe a Taylor Werner.

Kromě uvedení čtyř nových modelů, představuje PUMA Running také speciální iniciativy pro novou generaci běžců a běžeckou komunitu. PUMA společně se svými sportovci a organizací Women Win podpoří nadace zaměřené na ženy ve sportu. Fond PUMA Running Spark Change zase pomůže charitativním organizacím bojujícím za větší rovnost žen a mužů v běžeckém sportu. V České  republice bude kampaň podpořena spoluprací s organizací Jdu běhat a mediální kampaní.

Styly Deviate, Velocity, Liberate a Eternity budou k dispozici od 4. března v prodejnách Sanasport, PUMA concept store v obchodním centru Palladium a online.

Zdroj fotografií: archiv značky Puma

Marketing manager