• Lifestyle  • Čas jsou… Lington!

Čas jsou… Lington!

Nošení hodinek zažívá v současné době renesanci – zdobí zápěstí často místo náramků a spolu s nimi tvoří na ženském i mužském zápěstí silné kombo. Pokud dáváte přednost minimalismu a jednoduchým liniím, neměly by vaší pozornosti uniknout hodinky české značky Lington! 

Že jste o nich do teď neslyšeli? V tom případě je čas to napravit. Lington představuje poměrně nový brand na českém trhu, který vznikl v roce 2015. Jejich design je jednoduchý a přesto výjimečný a elegantní. Určeny jsou jak pro ženy, tak pro muže, protože jsou veškeré modely unisex.

Vybrat si můžete ze dvou edic, záleží na vás, které dáte přednost. První edice má ciferník velký 45 mm, řemínky zhotoveny z umělé kůže, což jistě celá řada uživatelů ocení, dále vteřinovou ručičku a navíc ukazatel data. Druhá edice má velice blízko k populárním hodinkám Daniel Wellington. Oproti první edici má menší ciferník (40 mm), není zde vteřinová ručička a řemínky jsou kožené.

Pokud máte rádi svůj čas stylově pod kontrolou, potom vám tyto úchvatné kousky nesmí chybět ve sbírce… a ani jako dárek pro vaši silnější polovičku určitě nezklamou.

Všechny nabízené modely si můžete prohlédnout na stránce lington.cz.

Zdroje: 1, 2, 3