• Styling  • DailyStyle inspo: Kotníkové boty na podpatku, které opticky prodlouží nohy

DailyStyle inspo: Kotníkové boty na podpatku, které opticky prodlouží nohy

A je to oficiálně tady! Sezóna svetrů, dlouhých kalhot, punčoch a samozřejmě také kotníkových bot. Kotníčkové boty jsou skvělým multifunkčním kouskem, který vám může alespoň na oko dopomoct k perfektní postavě, musíte však zvolit styl, který vám toto privilegium zajistí (v opačném případě by vám tyto boty byly spíše na škodu). Na trhu najdeme širokou škálu všemožných typů a barev, takže pokud ještě žádné nevlastníte nebo jen uvažujete o koupi nějakých dalších krásek do sbírky, pojďte se nechat inspirovat našim výběrem těch NEJ pro dlouhé nohy jako z přehlídkových mol.

High heels  

Pokud jste milovnicí vysokých podpatků, určitě zkuste ty s prostřihem v přední části boty. Tato vychytávka vám vykouzlí nohy až do nebes.

Marco Tozzi, 1 299,- Kč, prodává aboutyou.cz

Guess, 4 699,- Kč, prodává aboutyou.cz

Sexy šněrování

Kombinace kotníkových vyšších bot a šněrování působí hravě a sexy, s takovými boty vás zaručeně nikdo nepřehlédne.

LONDON, 1 320,- Kč, prodává Zalando.cz

Karl Lagerfeld, 6 099,- Kč, prodává Answear.cz

Western boots

Absolutní MUST-HAVE toto podzimu. Nebojte se zkusit různá barevná či vzorová provedení a oblečte k nim úzké džíny nebo punčochy a šaty.

NAKD, 1 829,- Kč, prodává Zalando.cz

Rubi shoes by Cotton on, 700,- Kč, prodává Zalando.cz

„Ponožkové“ kozačky

Po ponožkových teniskách tu máme i ponožkové kozačky. Není to sice šálek čaje každého, ale když na ně narazíte v obchodě, aspoň si je vyzkoušejte. Možná budete příjemně překvapená, protože vyčarují opravdu luxusní nohy.

Graceland, 649,- Kč, prodává Deichmann.com

BEBO, 1 180,- Kč, prodává Zalando.cz

Public desire, 889,- Kč, prodává Zalando.cz

Rafinované průstřihy

V teplejších dnech obujte kotníkové boty s průstřihy. Holá kůže, kterou toto zdobení odhaluje, totiž opticky krásně prodlužuje nohy.

Steve Madden, 3 750,- Kč, prodává Zalando.cz


Even&Odd, 1 040,- Kč, prodává Zalando.cz

Krajka

Krajka je něžná, krásná záležitost, takže se nebojte vsadit na takto ozdobené boty. Dejte si pouze pozor na kombinování, aby krajka nepůsobila zbytečně lacině, ba dokonce až vulgárně. Doplňte tedy obuv něčím jednoduchým a nechte ji tak vyniknout.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, Pexels