• Beauty  • Dárky na poslední chvíli: Voňavá kolekce LUSH navodí opravdovou vůni Vánoc

Dárky na poslední chvíli: Voňavá kolekce LUSH navodí opravdovou vůni Vánoc

Přípravy na Štědrý den jsou v plném proudu. Vám, ale stále schází poslední dárky? Máme pro vás tip na voňavé dárky od značky LUSH, které jsou jako vždy zkrátka MUST SMELL a dokážou navodit opravdovou vůni Vánoc!

Udělat radost můžete z nepřeberného množství produktů, jako jsou sprchové gely, šampony, mýdla, koupelové pěny, dárkové sety a nechybí samozřejmě ani jejich ikonické bomby do koupele.

Do koupele

Koupelová bomba ve tvaru typického vánočního sobíka Rudolfa uvolní hřejivou benzoovou pryskyřici a absolue z růží a vykouzlí dokonale uklidňující lázeň s vůní toho nejsladšího svátečního marcipánu. Cena: 160 Kč/kus

Vhoďte sladce citrusovou bombu Not So Secret Santa do své koupele a osvoboďte ho ze sněhové koule! Koupíte za cenu: 160 Kč/ks.

Koupelový olej Santa je na cestě a přinese do koupele sladké potěšení se spoustou radostného bergamotu a tangerinek, které probudí svojí vůní svátečního ducha. Koupíte za cenu: 250 Kč/kus.

Znovupoužitelná koupelová pěna Candy Cane stačí podržet pod proudem tekoucí vody a najednou vklouznete do sváteční nálady s bublinkami se silice ze sicilských citrónů a bergamotu. Koupíte za cenu: 150 Kč/kus.

Nahatý sprchový gel Yog Nog dokáže vytvořit luxusní sladké mydlinky. Neodolatelně voňavý hřebíček a ylang ylang vás zahalí do vůně domova a radosti. Koupíte za cenu: 450 Kč/kus.

Voňavé překvapení

Vybírat můžete velkoryse z dárkových balíčků. Ve várce vánoční produktů nechybí také dárkové sety, které v sobě ukrývají ten nejvoňavější obsah.

[envira-gallery slug="63894"]

Tyto neodolatelné vánoční skvosty seženete v kamenných prodejnách LUSH a také online na www.lush.cz.

Zdroj: archiv značky Lush