• Gastro  • Drinkito.cz, nejen e-shop společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Drinkito.cz, nejen e-shop společnosti STOCK Plzeň-Božkov

Chcete si objednat kvalitní alkohol snadno a rychle? Pak je pro vás tím pravým ořechovým nový web Drinkito.cz. Není jen e-shopem, kde nakoupíte mimo jiné i limitované a jinde obtížně dostupné edice, ale je místem, které vás nechá nakouknout do světa barmanů a mixologie.

Společnost STOCK Plzeň-Božkov spustila vlastní prodejní kanál, e-shop Drinkito.cz. Pokud i vy preferujete online nákupy z pohodlí svého domova, je pro vás tento web tím pravým ořechovým. Láhve jsou doručovány ve speciálním kartonovém obalu navrženém přímo pro Drinkito.cz, který zaručuje nerozbitnost křehkého skla. Krabice jsou navíc ekologicky šetrné, plně recyklovatelné a bez plastových výplní. Ročně tak ušetří až 1 tunu plastového obalového materiálu. Tyto přepravní kartony získaly pro svou multifunkčnost a šetrnost cenu Obal roku 2023 v kategorii e-commerce.

Drinkito.cz není jen e-shopem s kvalitním alkoholem, kde naleznete širokou škálu kvalitních a prověřených rumů, ginů, vodek, whisky a mnoho dalších, ale je i místem, kde se svět alkoholu stává jedinečným zážitkem. Nabízí možnost ponořit se do světa barmanů, mixologie, chuťových zážitků a tradic. Můžete se inspirovat tipy na drinky, ať na ty klasické, tak i na netradiční. Dozvíte se něco o historii a výrobě různých druhů alkoholu. Na tom všem se samozřejmě podílí mimo jiné zkušení ambasadoři, kteří přináší nejnovější trendy, novinky a osvědčené recepty. Jmenujme Michala Marešovského, Petera Bobulu a Pavla Mandrlu.

Jsme potěšeni, že můžeme nabídnout prostor, který se stane oblíbeným místem všech zájemců o vybraný alkohol. Nový prodejní kanál Drinkito.cz však přináší nejen limitované edice alkoholu, ale jeho součástí je i obsah, který poskytne inspiraci, zábavu a nové informace ze světa mixologie,“ doplňuje Jiří Korpa-Ondo, Digital Manager ve společnosti STOCK Plzeň-Božkov.

Na webu se nachází unikátní prvek, kterým je fascinující koncept nazvaný DRINKITO BAR. Tento podmanivý bar zve hosty, které si podmanivě vyzpovídá samotná Lucie Černá Šilhánová, známá moderátorka se šikovným pohledem na různá témata. A co by to byl bar bez osvěžujícího nápoje? Ambasadoři vždy namíchají něco výjimečného pro všechny aktéry. První tři šťastlivci, kteří vkročili do tohoto virtuálního baru, byli Martin Dejdar, Petr Švancara a Dominik Landsman. Každou epizodu lze sledovat buď přímo na webu Drinkito.cz, nebo na platformách YouTube či na sociálních sítích. Zkrátka jedinečná směsice zábavy a osvěžení!

Zdroje: 1,2,3