• Styling  • Džínové overaly: Jak je nosit v jarní sezoně?

Džínové overaly: Jak je nosit v jarní sezoně?

Džínové overaly – některé z nás je milují, jiné zase naopak nenávidí, jedno je ale jisté, džínové overaly mají v módním světě své nezastupitelné místo a hlavně jsou skvělým univerzálním kouskem, který vynosíte po celý rok a vždycky v něm můžete být trochu jiná a originální.

Nestárnoucí klasika

Tato klasická kombinace je velice dívčí a bezesporu i pohodlná. Vezměte k „lacláčím“ svůj oblíbený top a na nohy obujte výrazné tenisky, na ulici tak budete určitě vidět. Malý tip: Pro ještě uvolněnější efekt se nebojte vrchní část overalu spustit dolů.

Elegantně

Pokud máte chuť na elegantnější outfit, zkuste overal s rozšířenými nohavicemi. Když ho doplníte slušivým svrškem a lodičkami, budete působit seriózně a „chic“, takže ho klidně můžete vynést i do práce.

Pánský styl

Pokud vám více sedí spíš pánská móda a v lodičkách se tak úplně necítíte, vsaďte na kousek, který vypadá jako by vypadl ze šatníku vaší drahé polovičky. Budete působit ležérně, ale stále velmi stylově. Tento „look“ pak stačí doplnit obyčejným jednobarevným tílkem a teniskami, popřípadě polobotkami či sandálkami.

Sexy zvony

Džíny typu flare neboli nám všem dobře známé „zvonáče“ zažívají svůj velký comeback. Pokud jste majitelkou vysoké a štíhlé postavy, určitě jim dejte šanci alespoň v podobě overalu. S výraznými doplňky vypadají jednoduše skvěle!

Denim on denim

Letos se nebojte také denim různě kombinovat, oblečte zajímavý např. „patchworkový“ (kousek složený z různých kusů látek) komplet a ozvláštněte jej výraznými boty a doplňky.

Květiny kam až oko dohlédne

Co by to bylo za jaro bez květinových vzorů? Nosí se každý rok a nejinak je tomu i letos. Květiny působí mladistvě a svěže. Pokud se vám nedaří svůj vysněný květinový kousek sehnat v obchodě, prostě si vyrobte svůj. Nakupte si nažehlovačky nebo nášivky s motivy květin a vyzdobte si svůj denimový poklad samy. A jestli na celokvětinový overal nemáte odvahu, zapojte do hry alespoň květinové akcenty, např. v podobě halenky nebo náušnic.

Krátký overal

V teplejších dnech zkuste obléknout krátký overal. Když k němu přidáte zajímavé, klidně i vyšší boty, ponožky nebo třeba barevnou kabelku, skvělý jarní outfit je rázem na světě.

Zdroje:1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15