• Fashion News  • Ellie Goulding x Deichmann

Ellie Goulding x Deichmann

Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Kanye West a mnoho dalších slavných osobností se angažuje ve světě módy.  Victoria navrhla již několik svých vlastních kolekcí a velmi úspěšně pokračuje. Kanye West se podílí na tvorbě módních tenisek, po kterých šílí celý svět a britská zpěvačka Ellie Goulding se na jaře tohoto roku pustila do spolupráce se společností DEICHMANN. Její kolekce nese název „Star Collection“.

Zpěvačka a textařka písní Ellie Goulding dobyla první příčky hitparád díky soundtracku k námi velmi dobře známému trháku „Padesát odstínů šedi“. Ellie zbožňuje nejen hudbu, ale také se věnuje módě. Na jaře tohoto roku oznámila společnost DEICHMANN spolupráci se známou zpěvačkou a tím odstartovala limitovanou edici nesoucí název „Star Collection“. Po úspěšném uvedení kolekce na trh bude tato skvělá spolupráce pokračovat i v sezóně podzim/zima 2017. Prodej nových modelů nesoucí se v duchu „Rock your Look“ byl již odstartován v internetovém obchodě a ve všech kamenných prodejnách 28. srpna 2017.

Zbrusu nová kolekce na podzim/zimu 2017 zahrnuje 35 modelů, které opět nesou Elliin rukopis. Obsahuje ležérní obuv, elegantní sametové lodičky, kotníkovou obuv v rockovém stylu, klasické kozačky, trendy šněrovací obuv a extravagantní kozačky nad kolena. Výrazné barvy, rozmanitost materiálů, nýty ve stylu rockových hvězd a přezky inspirují fanoušky Ellie a módy, aby vyladili svůj look. Právě mottem „Rock your Look“ se totiž zpěvačka a největší maloobchodník s obuví v Evropě, společnost DEICHMANN, řídili v tomto roce už při výběru kolekce obuvi na léto. Tu tvořily především pestré espadrilky a obuv na klínovém podpatku, tenisky v rockovém stylu a elegantní šněrovací obuv. Tento výběr byl pro evropský trh představen v únoru v Londýně.

Fotografie k nové kolekci pocházejí, stejně jako v případě první kampaně, z dílny hvězdného fotografa Louie Bankse. Doprovodný TV spot, který režíroval Emil Nava, známý díky spolupráci s Rihannou, Selenou Gomez, Calvinem Harrisem a Edem Sheeranem, skýtá pohled do zákulisí koncertní tour britské popové hvězdy a zve diváky na zvukovou zkoušku, na jeviště i do šatny.

„Mám velkou radost, že úspěšná spolupráce se společností DEICHMANN pokračuje, a já tak budu moct kolekci na podzim zimu vtisknout další atributy svého osobního stylu,“ říká Ellie Goulding.

Nová kolekce „Ellie Goulding for DEICHMANN“ je dostupná od 28. srpna 2017 ve všech prodejnách a v internetovém obchodě na www.deichmann.com. Modely budou stát mezi 699 Kč a 1399 Kč. Kolekce bude v nabídce prodejen a internetových obchodů skupiny DEICHMANN celkem ve 21 evropských zemích. Osobně musím říct, že tyto limitované edice od Ellie jsou opravdu povedené, zajímavé a rozhodně oživí dosavadní kolekce společnosti DEICHMANN. Měla jsem tu možnost si boty nejen vyzkoušet, ale také koupit a nosím je velmi ráda. Kolekce má styl a jde ruku v ruce se současnými trendy.

https://www.youtube.com/watch?v=Z6aQXm9jxD0

TV spoty a fotografie: Grey Düsseldorf

Kreativní ředitel: Gisela Kraft | Umělecký ředitel: Julia Rosin

Zákaznický servis: Linda Koenen

 

Režisér: Emil Nava

Fotograf: Louie Banks

Produkce: Wanda