• Lifestyle  • Zábava, pohyb a namáhání mysli spojené v jedné aktivitě: Oč se jedná?

Zábava, pohyb a namáhání mysli spojené v jedné aktivitě: Oč se jedná?

Pokud se neradi nudíte, ale naopak rádi zkoušíte stále něco nového, pak máme skvělý tip, který byste určitě měli vyzkoušet! Slyšeli jste již o únikových hrách? V posledních letech se z nich stal obrovský boom, který nadchl lidi různého věku napříč celým světem.

I u nás se únikové hry těší velké popularitě a rozhodně stojí za „zažití na vlastní kůži“!

Zábava se mísí s adrenalinem

Únikové hry jsou hitem současnosti a především příslibem neskutečné zábavy. Je to totiž něco úplně nového. Jejich vznik byl inspirovaný počítačovými hrami a kromě zábavy slibuje i spoustu adrenalinu.

Cílem těchto her je jediné: uniknout! Před tím ale budete muset vyřešit několik záhad a hádanek – a to ideálně v týmu s vašimi přáteli, ať je to o to větší legrace!

Konečně pohyb, který vás bude bavit

Pokud jste čekali, že vás zavřou někde do místnosti a vy se nehnete z místa, tak byste čekali marně. Úniková hra je také o pohybu, byť nevyžaduje kdovíjakou fyzičku. Zúčastnit se tak může opravdu každý. Vždy záleží na konkrétní „únikovce“, ale ve většině z nich se prostě budete muset hýbat, aby se vám podařilo to, co je v této hře nejdůležitější: uniknout!

Nebojte se potrápit mozkovnu

Únikové hry jsou také skvělým prověřením vašich mozkových závitů, které při řešení hádanek a plnění úkolů zaručeně potrápíte. Počítejte s tím, že budete muset zapojit logické myšlení a mnohdy i použít selský rozum.

Máte na to? Při únikové hře dostane vaše mozkovna opravdu hodně zabrat a ustojí to jen ti nejsilnější!

Hra, která vás nadchne

Tak co říkáte? Jste připraveni na tento stále oblíbenější druh zábavy? Máte na to, abyste vyřešili složité hádanky a splnili náročné úkoly? Úniková hra Praha prověří vašeho týmového ducha, potrápí vaše makovičky a donutí vás zapojit i trochu fyzické síly. Za nás jednoznačně doporučujeme hru Zloději snů. Troufnete si?

Zdroj fotografií: Úniková hra Praha

Marketing manager