• Fashion News  • Ke štědrovečerní večeři v nadčasové kolekci Christmas Dinner

Ke štědrovečerní večeři v nadčasové kolekci Christmas Dinner

Nadčasová a přesto pohodlná kolekce od Reserved je ideální pro nadcházející rodinná slavnostní setkání. Inspirací této speciální kolekce byla jednak aktuální situace ve světě, která měla velký vliv na poslední trendy a náladu ve společnosti, ale také výzva vytvořit extrémně pohodlné kousky, které budou zároveň jedinečné, nadčasové a jednoduše perfektní na vánoční setkání a oslavy.

Oblečení, které chceme nosit neustále a nikdy nesvléknout, je jako naše druhá kůže. To je odpověď značky Reserved na trend „stay home“. Hlavní inspirací nové kolekce je módní župan, který se dá díky své estetické stránce nosit od rozbřesku až do soumraku. Měkký a příjemný samet nebo nemačkavý satén dodávají po celý den pocit pohodlí a díky své lesklé struktuře se hodí také na Vánoce.

Vycpávky na ramenou a pěkný náhrdelník, jemné a přirozené tóny barev, které přirozeně uklidňují a pozvednou náladu, jsou doplněné černými a zlatými akcenty, které perfektně reprezentují oblíbený trend „home glam“. Kousky této kolekce jsou odvážné i jednoduché, takže každý může slavit pohodlně podle sebe. Nechybí ani ženské střihy, ozdobné střapce nebo peří marabu či plisé a jemná krajka, které hravě promění každodenní outfit na večerní. Pojďme se letošní vánoční večeři cítit skutečně výjimečně!

Kolekce oblečení a doplňků RESERVED Christmas Dinner je k dispozici pouze online reserved.com.

Zdroj fotografií: Reserved

Marketing manager