• Gastro  • Křupají a lahodně chutnají. Zde pečou ty nejlepší croissanty široko daleko

Křupají a lahodně chutnají. Zde pečou ty nejlepší croissanty široko daleko

Jak si vylepšit obyčejný den v lockdownu? Zajděte si pro lahodnou nálož dobrot v podobě křupavých croissantů, díky kterým alespoň na chvíli okusíte kousek Francie. Na následujících řádcích vám prozradíme naše oblíbené lokace v Praze, kde po ochutnání croissantů budete pečení vaření.

PROKOP coffee & croissants

Kdo je vášnivým milovníkem croissantů, musel už slyšet o těch od Prokopa. Tyto vyhlášené croissanty nejsou jen pastvou pro oči, ale také lahodně chutnají. Na výběr je hned z několika příchutí – čokoláda, pistácie, kokos nebo třeba lesní ovoce. Tak neváhejte a oslaďte si den.

Croissanty na vás čekají na adrese Dlážděná 1584/4, Nové Město.

Le Caveau

Křehké, křupavé, máslové. To platí pro croissanty z Le Caveau. V nabídce naleznete croissant s kozím sýrem a fíkovou marmeládou nebo s čokoládou a lískovými ořechy. Tak či onak si zaručeně pochutnáte. Tak co, už se vám sbíhají sliny?

Croissanty na vás čekají na adrese Boulangerie Jiřího z Poděbrad 9, Praha 3 nebo na Boulangerie Krymská 27, Praha 10.

Café Savoy

Café Savoy je sázkou na jistotu, ať už si jdete pro croissant nebo něco úplně jiného. Pokud máte chuť na něco extra, vyzkoušejte francouzskou snídani. Dostane se vám croissantu plněného míchanými vejci a lanýžem. Kdo radši klasiku, pochutná si i na klasickém croissantu nasladko.

Croissanty na vás čekají na adrese Vítězná 124/5, Malá Strana, 150 00.

artic Bakehouse

Skvělé croissanty naleznete i v artic Bakehouse. Když už budete na této adrese, nezapomeňte ochutnat i jejich vynikající skořicové šneky.

Croissanty na vás čekají na adrese Újezd 11, Praha 5 a Myslíkova 13, Praha 1.

A kam chodíte na křupavé croissanty vy?

Zdroje: Pexels, 1, 2, 3