• Styling  • Letní vábení

Letní vábení

Pokud si chcete dát letní dostaveníčko, určitě se porozhlédněte po transparentních materiálech a krajce. V těchto materiálech se budete cítit příjemně a sexy zároveň. Okouzlujte jemnými outfity okořeněnými denimen, kůží a probuďte v sobě cool vílu.

Teploty na teploměru už nějaký čas atakují téměř tropické teploty, po ulicích chodíme ve stínu a klimatizace jedou na plné obrátky. Jestli každý den přemýšlíte před šatníkem, jaký outfit vybrat, poradíme vám. Toto léto buďte in v krajce a zkuste také transparentní vrstvené materiály. Nebojte se postavit svůj aktuální styl na pilířích z neodolatelných krajek.

Pokud si krajky chcete skutečně užít, pořiďte si krajkové šaty.  Světlejší barvy působí  žensky a jemně, zatímco tmavší odstíny nabízejí eleganci nebo sexy tajemný look. Při výběru se nebojte barev a budete nepřehlédnutelná. Pokud jde o krajku, nepřehánějte to s doplňky.

Pokud vás baví kombinace, nemusíte se halit do krajky od hlavy k patě, ale stačí zvolit jen jeden kousek, který se vám v šatníku zabydlí na hodně dlouho. Krajkový top, sukně nebo krajkové detaily se skvěle kombinují. Na letní párty nebo zahradní slavnost, doplňte lodičkami nebo sandálky na podpatku. Do víru velkoměsta nebo festival zvolte kombinaci s denimem nebo kůží.

Berte módu s nadhledem, lehkostí a hrajte si.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,

Renata je stylistka, redaktorka a spoluzakladatelka módního webu Style team Šantovka. Móda a styl je její neodmyslitelnou součástí. Sleduje módní trendy, kolekce našich i zahraničních návrhářů, módní magazíny. Podílí se na stylingu editorialů, produkci módních přehlídek, píše články a pomáhá najít ženám a mužům jejich styl. Móda a to co si oblékáte o vás hodně vypovídá a má velkou moc. Tím co máte na sobě můžete někoho inspirovat, může si vás všimnout váš vyvolený, můžete získat práci snů a hlavně můžete být sami sebou...